גריפין: "לא לחצתי יד לבעלים? זה בולשיט"

כוכב הפיסטונס התייחס בביטול לתקרית עם סטיב באלמר לפני ההצגה שסיפק מול האקסית והודה: "זה היה משוגע, הרבה הייפ"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.19 - 13:38
תחילת כתבה

משחק אמוציונלי עבר על בלייק גריפין, שלראשונה הגיע אתמול (שבת) כאורח לביקור אצל הקבוצה שבחרה בו ראשון בדראפט, הבטיחה לו שיהיה שלה "לכל החיים" ואז העבירה אותו באמצע העונה שעברה בטרייד לדטרויט: לוס אנג'לס קליפרס.

בלייק סיים את המשחק עם 44 נקודות, הכמות השנייה בארבעים השנים האחרונות לשחקן שמתארח לראשונה אצל קבוצתו לשעבר ובעיקר, עם ניצחון מתוק, 104:109, אבל כולם עסקו בעיקר בכל מה שקרה מסביב.

גריפין זכה לתשואות בהצגת השחקנים ולסרטון הוקרה מרגש מהקליפרס והחזיר אהבה לקהל, אך בסיום נשאל על רגע שאירע לפני המשחק, במהלך החימום. הבעלים של הקליפרס, סטיב באלמר, נראה ניגש לעבר גריפין במטרה ללחוץ את ידו ואילו הפורוורד פתח פתאום בריצה מהירה לחדר ההלבשה. הרשת התמלאה ציוצים לפיהם גריפין התעלם מניסיון לחיצת היד של באלמר (שנראה די משועשע מהעניין) ושחקן הפיסטונס מאוד לא אהב זאת.

"במשך תשע השנים האחרונות, ברגע שאני מסיים את רוטינת הזריקות שלי לפני המשחק, אני מוודא שיש מסלול פנוי לחדר ההלבשה ומתחיל לרוץ", הוא אמר בסיום כאשר נשאל על התקרית, "אני לא מפסיק לרוץ בדרך לשם. הרבה מכם יודעים את זה, הרבה מכם נמצאים פה הרבה זמן וראיתם אותי עושה את זה בעבר. אז לצייץ דבר כזה, כאילו לא רציתי ללחוץ לו את היד, זה בולשיט. זה הכל. לא היה פה שום דבר מתוכנן מצדי. אני עושה את אותו דבר בכל משחק כבר המון שנים".

יחד עם זאת, כאשר גריפין נשאל האם היה לוחץ את ידו של באלמר אם הזדמנות כזו הייתה נקרית בפניו, הוא הסכים רק לומר: "אני לא יכול לענות על שאלות היפותטיות". עוד הוא הוסיף: "היה הרבה הייפ לקראת המשחק הזה וחיכיתי לו מאוד, אבל אני שמח שזה נגמר. בפעם הבאה שאבוא לכאן זה לא יהיה משוגע כל כך כמו הפעם. שיחקנו הנה מצוינת במאני טיים, השגנו עצירות ושמרנו על הכדור וזה מה שעשה את ההבדל. הקליפרס קבוצה קשוחה. זה ניצחון נהדר עבורנו, כי היינו מאוזנים".

"הוא היה פשוט נהדר", פרגן מאמנו לשעבר, דוק ריברס, "הוא זה שהתחיל את השינוי במועדון הזה, הוא הוביל אותנו לשש הופעות פלייאוף ברצף. לא זכינו, אבל כן ניצחנו ובלייק היה חלק מזה. עכשיו, כששומעים את השם שלנו, לא חושבים יותר על הקליפרס הרעים ההם, שלפני בלייק". רג'י בולוק, חברו של גריפין לדטרויט, הודה: "אנחנו ממש שמחים לנצח כאן עבור בלייק".

הדפס