בשביל 300 א' ש"ח: הפועל תקפיא את מוליץ'

האדומים רוצים מענק על חמישה זרים. מעל 400 מאבטחים בדרבי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  12.01.19 - 10:55
תחילת כתבה

הפועל תל אביב נמצאת בעיצומן של ההכנות לקראת הדרבי מול מכבי שיערך בשני. באופן טבעי, כמו לפני כל מפגש בין האדומים לצהובים, ענייני האבטחה תופסים חלק נכבד בכל מה שקשור להכנות מחוץ לכר הדשא.

230 סדרנים ומספר דומה של שוטרים ישמרו על הסדר באיצטדיון המושבה במטרה שהמשחק ה"חם" יעבור בשלום. לאוהדי מכבי ת"א הוקצו כ- 1,450 כרטיסים, כשכמובן תהיה הפרדה של כיסאות שישמשו כמעין חוצץ בין מחנות האוהדים. אגב, אחת הדרישות של המשטרה הייתה ששחקני הפועל יגיעו באוטובוס של הקבוצה ולא ברכבים הפרטיים שלהם, כפי שקורה בכל משחק ביתי.

קובי רפואה טרם גיבש את ה-11 שלו למשחק, כשאוראל דגני עשוי לפתוח כמגן ימני. בכל מקרה, נראה שמי שישאר מחוץ לסגל הוא פייסל מוליץ', שצפוי לעזוב בחלון העברות הנוכחי, וזאת על מנת להשאיר מקום לקלאודימיר פריירה בתור הזר החמישי.

הנהלת הפועל מעוניינת לקבל את המענק על חמישה זרים בסך 300 אלף ש"ח, ועל כן היא חייבת לוותר על זר אחד. פריירה, שחתם במהלך השבוע הפך לשישי של האדומים אחרי נריוס ואלסקיס, מרווין פירסמן, עמנואל בואטנג, קאיו ומוליץ'.

האדומים טרם רשמו את פריירה בהתאחדות לכדורגל, בעוד את ואלסקיס כן. לכן, על מנת לאפשר לברזילאי לשחק בדרבי וגם כדי לשמור על המענק, האדומים צפויים להקפיא את מוליץ' עד שימצא לעצמו קבוצה חדשה כשנכון לעכשיו הוא מחוזר בנורבגיה.

הדפס