"חולם לשחק בקבוצת מרכז טבלה ומעלה בליגה גדולה"

נאתכו התארח ב'קבלת שבת' ודיבר על העתיד: "לא רוצה ללכת למקום שאיעלם בו". על הפועל: "חסר איזון בקבוצה"

מוטי פשכצקי ושירלי בר דיין  28.12.12 - 18:04
תחילת כתבהאחד השגרירים הכי טובים של הכדורגל הישראלי באירופה בשנים האחרונות הוא ללא ספק ביבראס נאתכו. הקשר של רובין קאזאן מהליגה הרוסית הבקיע השנה כבר שבעה שערים, והוא באנקר בהרכב של הקבוצה. נאתכו התארח באולפן "קבלת שבת" ודיבר על העתיד שלו וגם על המצב של האקסית, הפועל תל אביב.

נאתכו סיפר בנוגע לעתידו: "אני מסיים חוזה, אני לא יודע מה יהיה. יש לזהות המאמן הרבה חשיבות בהמשך הקריירה שלי. אני חולם לשחק באנגליה, ספרד. אמרתי לא פעם שהייתה לי אפשרות ללכת לקבוצות יותר גדולות. כמו שאמרו לי למה אתה הולך לרוסיה, אני מעדיף לעשות את זה לאט ובטוח במקום ללכת למקום שאולי אני איעלם בו. אבל אני חולם על קבוצות אמצע טבלה ומעלה בליגות הגדולות".

על הפועל אמר שחקן הנבחרת: "תוצאות וחדר ההלבשה הולכים ביחד. זה בסדר אם יש קצת צעקות, אמוציות זה חלק מהכדורגל וזה מראה שאכפת לשחקנים. חבל על מה שקורה להפועל ת"א. אני חושב שהפועל יותר מוכשרת ממכבי, אבל מכבי כרגע יותר קבוצתית. בתקופה שלי היה יותר איזון בקבוצה, היום המשחק מתרכז יותר בחלק ההתקפי. נראה מה יוסי יעשה בינואר".

"ברוסיה העבודה יותר אישית", התייחס הקשר להבדלים בין הכדורגל הישראלי לזה שמשוחק במזרח אירופה, "בהפועל היו את אלי ויוסי, שם יש 8 מאמנים על המגרש. הקצב יותר גבוה, בשעה וחצי אנחנו מספיקים להתאמן באמת שעה וחצי, לעומת פה שמספיקים 40 דקות. מתייחסים לפרטים הקטנים וזה גורם לכך לקפוץ קדימה".