החלוץ הצעיר רועי זכרי סיכם בהפועל פתח תקווה

השחקן הצעיר ששיחק בחצי העונה האחרונה בעירוני ק"ש ירד ללאומית כדי לקבל דקות משחק. אלי מחפוד: "אני מכיר אותו מהנוער, הוא מוכשר ואני שמח שהוא הצטרף אלינו"

אבישי תורג'מן  16.08.12 - 12:42
מחפוד משקיף אל העתיד. "מכיר אותו מהנוער ושמח שהצטרף"
מחפוד משקיף אל העתיד. "מכיר אותו מהנוער ושמח שהצטרף"
תחילת כתבה

חלוץ הפועל קריית שמונה בחצי העונה האחרונה, רועי זכרי, החליט לרדת אל הליגה הלאומית וסיכם היום (חמישי) בהפועל פ"ת. זכרי רוצה לקבל את דקות המשחק אותם הוא צריך כיוון שמאז והצטרף לאלופה שיחק פעמיים בלבד. אלי מחפוד מאמן פ"ת אמר: "אני מכיר אותו ממחלקות הנוער, הוא שחקן מוכשר ואני שמח שמגיע אלינו".

החלוץ בן ה-19 שגדל בחלקת הנערים של מכבי הרצליה ולאחר מכן הצטרף למחלקת הנוער של בית"ר טובורק הבקיע בחצי עונה שעברה 11 שערים וצד את עינהם של ק"ש ושירצקי בינואר האחרון.

בקיץ הנוכחי, קבוצות רבות רצו לשים ידן על הכישרון הצעיר. החלוץ כבר סיכם בהפועל ת"א ומגעים ראשוניים נעשו מצידה של מכבי נתניה אך עם שתי הקבוצות העניין לא צלח.

העסקה מול הפועל פ"ת לא נסגרה סופית כשנותרו פרטים אחרונים שאמורים לסגור את ההשאלה מטוברוק לעונה הקרובה עם אופציה לעונה נוספת באמצעות סוכנו גלעד קצב, אך בסביבתו של השחקן נאמר כי הוא יחתום היום והעסקה תסגר. זכרי יצטרף  לחוליית ההתקפה של אלי מחפוד שכוללת את השלושה הקיימים: דומיניק וואסי, אפריים בוגלה ואורי פישביין.

הדפס