אלירן ג'ורג' סיכם במכבי יבנה: "בונים פה משהו יפה"

המגן הצעיר יחתום לעונה אחת ויצטרף לעולה הטרייה לליגה הלאומית: "פחות מפלייאוף עליון, יהיה כישלון. אני אשמח ללמוד מהשחקנים הוותיקים בקבוצה"

אבישי תורג'מן  19.08.12 - 12:32
ג'ורג'. "פחות מפלייאוף עליון, יהיה כישלון"
ג'ורג'. "פחות מפלייאוף עליון, יהיה כישלון"
תחילת כתבה

במכבי יבנה, העולה החדשה לליגה הלאומית ממשיכים לבנות את הסגל לעונה הקרובה והקבוצה מסתמנת כאחת המפתיעות עד כה בליגה. אלירן ג'ורג', שהתאמן כל הקיץ עם מכבי ת"א סיכם היום (ראשון) לעונה אחת ביבנה ויחתום בהמשך השבוע.

לאחר שהחתימו את יוסי שקל, מורן ג'אן, שוקי נגר, תמיר פור, אורן ניסים, דודו אברהם ועומרי רון, גם המגן בן ה-19 הושאל לעונה אחת ויצטרף לחניכיו של יוסי זיזוט. השחקן שהיה קרוב להפועל עכו ורמת השרון החליט לבסוף לרדת לליגה לאומית ולקבל דקות משחק.

המגן הצעיר שהושאל בעונה שעברה להפועל חיפה ובינואר להכוח ר"ג, חיכה להתפתחויות מצידה של מכבי ת"א, אשר היום בבוקר החליטה לא לשחררו אלא רק לאפשר את השאלתו. "בונים פה משהו יפה, אני חושב שפחות מפלייאוף עליון יהיה כישלון" אמר ג'ורג', "יש פה שחקנים ותיקים ויהיה כיף ללמוד מהם".

מכבי יבנה חזרה העונה לליגה הלאומית לאחר 14 שנות היעדרות, אחרי שסיימה במקום הראשון בליגה א' מחוז דרום וגברה על אסי גלבוע במאבק על הכרטיס לליגה הלאומית. נראה כי בקבוצה עושים כפי יכולתם כדי לתקוע יתד ואולי אף להשלים עלייה נוספת, הפעם לליגת העל.

הדפס