לורן בן ארי חתם בהפועל פ"ת: "אני שמח לחזור הביתה"

הקשר/מגן ששיחק בעבר בליון עם חתאם בן ערפה וקארים בנזמה חוזר לקבוצה בה שיחק ב-3 השנים האחרונות. "אני שמח לשוב הביתה. מקווה לעזור לקבוצה לטפס במעלה הטבלה"

אבישי תורג'מן  15.10.12 - 17:59
מחפוד. "שמלים לנו את הסגל"
מחפוד. "שמלים לנו את הסגל"
תחילת כתבה

הפועל פתח תקווה שפתחה את העונה בליגה הלאומית לא כפי שציפתה, עשתה היום צעד משמעותי. לורן בן ארי חתם היום (שני) במועדון ויצטרף לחניכיו של אלי מחפוד במאבק על הכרטיס לליגת העל. "אני שמח לחזור הביתה", אמר בן ארי.

הקשר/מגן ימני שגדל במחלקת הילדים והנוער של הפועל ת"א חוזר לקבוצתו ב-3 השנים האחרונות. הוא שיחק בנוער של אולימפיק ליון בין היתר עם חתאם בן ערפה וקארים בנזמה. מדובר בחיזוק רציני לקבוצה שרק לפני שבועיים צירפה את ליאור ז'אן.

"הוא ישלים את הפאזל עד לינואר ומשם נראה מה יהיה", אמר היום המאמן, אלי מחפוד שמקווה שהחיזוק יעזור לקבוצתו לטפס קצת, אחרי פתיחה לא טובה של העונה, פתיחה לה לא ציפו במועדון שירד בעונה שעברה מהליגה הבכירה.

הקשר בן ה-25 הוסיף על החתימה: "מקווה לחזור לכושר משחק כמה שיותר מהר אחרי פציעה מטרידה שהיתה לי ואני מקווה שנתקדם קדימה במעלה הטבלה". אחרי 6 משחקים היא ממוקמת רק תשיעית אחרי שהפסידה שני משחקים, ניצחה שניים וסיימה שניים בתיקו. הפועל פ"ת תפגוש ביום שישי במסגרת המחזור ה-7 את מוליכת הטבלה, הפועל ראשון לציון.

הדפס