יורדים ללאומית: ערן לוי ושלו מנשה הצטרפו למכבי נתניה

החלוץ (''בוגר יותר'') ישאר עוד שנתיים אם היהלומים יעלו ליגה. סעיף בחוזהו: ייחתך באם יבצע עבירת משמעת. מנשה חוזר לקדנציה שניה, סיכם לשלוש שנים

טליה סלנט
טליה סלנט  26.06.13 - 17:48
יורד ליגה. ערן לוי עם יוסי מזרחי וגיל לב (צילום: האתר הרשמי של מכבי נתניה)
יורד ליגה. ערן לוי עם יוסי מזרחי וגיל לב (צילום: האתר הרשמי של מכבי נתניה)
תחילת כתבהאחרי עונה קשה במיוחד בבית"ר ירושלים, ערן לוי מצא לעצמו היום (רביעי) בית חדש. החלוץ, שהסתכסך עם מאמנו בבירה אלי כהן וראה לא מעט משחקים ביציע בשל כך, יתחיל בעונה הבאה מחדש וחתם במכבי נתניה לעונה. באם הצהובים יעלו ליגה כבר העונה, חוזהו יוארך בשנתיים נוספות.

עבור לוי תהיה זו הקדנציה השניה בעיר היהלומים והקבוצה העשירית בקריירה שלו. הפעם הקודמת במועדון הצהוב, בשנת 2006, הייתה לא כל כך מוצלחת: הוא הגיע כחלק ממסע הרכש של אייל ברקוביץ' ודניאל יאמר, אך לא השתלב ועבר כעבור זמן קצר להפועל עכו. "הייתה לי בעבר תקופה קצרה במועדון, אבל היום אני מגיע ממקום אחר, בוגר ואחראי יותר", סיפר ערן לוי לאתר הרשמי של מכבי נתניה אחרי שהצטרף לסגל של יוסי מזרחי, "חתמתי בקבוצה הזו בלב שלם". אגב, בחוזהו של לוי הוכנס סעיף מיוחד לפיו הקבוצה תוכל לחתוך אותו אם יבצע עבירת משמעת.

"אני אתחיל להכיר יותר טוב את הצוות המקצועי והשחקנים. נתחיל לדבר פחות ולעשות יותר", סיפר השחקן, וסיכם עם מבט קדימה: "אני מקווה ומאמין שתהיה לנו שנה טובה". כזכור, בימים האחרונים הביע לוי את רצונו להישאר בבית"ר ירושלים, עם חילופי הבעלות והמאמנים, אלא שהמציאות הכתיבה תסריט אחר. אלי טביב והמאמן החדש, אלי כהן, לא רצו לראות את החלוץ ממשיך ועל כן הגיעה הפרידה הבלתי נמנעת.

ערן לוי לא היה השחקן היחיד שסגר היום בנתניה. שלו מנשה סגר את תנאיו לשלוש שנים בנתניה וירשום קדנציה שניה במועדון, בו שיחק בין 2008 ל-2010. החתימה תתבצע רק לאחר תשעה באב. בכך, לוי ומנשה הצטרפו לקובי חסן, ליאור ז'אן, שניר דורי ורן רול, שכבר חתמו מוקדם יותר הקיץ.

הדפס