בגיל 41, שאול סמדג'ה חתם באום אל פאחם

השוער הוותיק ינסה לסייע לקבוצה שהוחזרה לליגה הלאומית. גם יהודה חוטה חתם

תומר לוי
תומר לוי  08.10.13 - 23:36
סמדג'ה. המושיע? (דאבל פס)
סמדג'ה. המושיע? (דאבל פס)
תחילת כתבה

הקבוצה האחרונה שהצטרפה לליגה הלאומית, אום אל פאחם, מנסה להתחזק כדי לשרוד בליגה. היום (שלישי) השוער הוותיק שאול סמדג'ה חתם במועדון כאשר חוץ ממנו, הצטרפו גם מאור עידה, דודו בן שושן, טל משאלי ויהודה חוטה.

סמדג'ה בן ה-41 עבר בלא מעט קבוצות בקריירה וביניהן הפועל באר שבע, מכבי נתניה, רעננה, כפ"ס, בני יהודה ובעונה הקודמת הוא שיחק בעירוני בת ים. גם חוטה הוא שם מוכר לחובבי הכדורגל אחרי שקיבל לא מעט דקות בהפועל תל אביב.

בקבוצה ממתינים במקביל גם לבשורה מבית המשפט כאשר מחר יתקיים דיון בבית דין העליון בנוגע לערעור של הקבוצה לגבי 3 השחקנים שנחתו במועדון אחרי חלון העברות ולא נרשמו בזמן: עדי אלישע, אור לגריסי, אוהד מרעבי.

כזכור, אחרי מאבק ארוך שנמשך למעלה מחודשיים, הוחלט בסופו של דבר כי א.א.פאחם תהיה הקבוצה ה-16 בליגה. בשלב מסוים, בית הדין של ההתאחדות החזיר את כפר סבא ללאומית, אבל א.א.פאחם פנתה למספר ערכאות משפטיות כדי לבטל את הגזירה והוציאה צו שלוש שעות לפני המשחק הראשון של כפ"ס בעונה הנוכחית.

לבסוף ואחרי לא מעט דיונים, הוחלט להשאיר את א.א.פאחם בליגה השניה אך בינתיים היא סוגרת את הטבלה עם 0 נקודות מ-2 משחקים אחרי שנכנעה 3:2 להפועל פתח תקוה והובסה 4:1 על אחי נצרת.

הדפס