יורד לקווים: דוד צפוי להתמנות למאמן פ"ת

המנג'ר יחליף את קריספין, וגם: חם בנצרת עילית ובראשל"צ

רז זהבי
רז זהבי  13.10.17 - 15:45

תגיות: לאומית

תחילת כתבה

ילבש את הטרנינג: פרדי דוד הסכים לבקשת הנהלת הפועל פתח תקווה וצפוי להפוך למאמן הקבוצה. המנהל המקצועי של המלאבסים אמור לשמש החל מהתקופה הקרובה גם כמאמן הקבוצה, בכפוף לאישורו ברשות לבקרה תקציבית. אורן קריספין, שעמד עד כה על הקווים, ישמש כעוזר המאמן. פתיחת העונה הצולעת של פתח תקווה הובילה את קברניטי המועדון לקבל החלטה בשיתוף עם המנהל המקצועי והמאמן.

הבקשה עצמה הגיעה מקריספין, שלחץ לאחרונה על דוד לרדת לקווים ולשבת לצדו על הספסל. כבר במהלך הפגרה בשבועיים האחרונים ירד דוד אל הקווים והדריך את הקבוצה באימונים ובמשחק ההכנה מול מכבי הרצליה. יחד עם זאת, כל זמן שדוד לא יאושר בבקרה כמאמן הקבוצה, הוא לא מתכוון לרדת לספסל. ייתכן ואם הנושא יוסדר כבר בתחילת השבוע, דוד יעמוד על הקווים כבר במשחק הביתי מול הפועל חדרה ביום שני.

גם אצל יריבת המלאבסים, הפועל חדרה מחכים ליום ראשון. במועדון הצפוני ממתינים לאישור ההתאחדות לכדורגל על מנת לנסות ולאשר את אוסטין אג'ידה, וזאת לאחר שבקבוצה הגיעו עם השוער לסיכום כספי במהלך השבוע האחרון.

שני הצדדים פנו לבורר שדן בעתירתו של הניגרי כנגד הקבוצה, וביקשו ממנו לקבל את ההסדר ולהורות להתאחדות לרשום את השוער עוד לפני המשחק מול הפועל פ"ת. במקרה כזה, אוהד סיידוף יקבל הודעה על שחרורו מהקבוצה.

לא שקט גם בנצרת עילית: בקבוצה הצפונית הודיע המנכ"ל גיל ברעם במפתיע למאמן, ירון הוכנבוים, והשחקנים כי הוא מוביל מהלך לקיצוץ של 10% משכרו של המאמן וכל שחקן בקבוצה. ברעם ציין כי מדובר בתכנית כלכלית הכרחית למועדון.

בראשון לציון: שחקן הקבוצה שלומי אביסדריס הושעה לאחר שהוא והמאמן ניר ברקוביץ' החליפו קללות במהלך המשחק האחרון מול הפועל עפולה. החלוץ לא נכלל בסגל היום למשחק מול הפועל רמת גן.

בקטמון: שני כוכבי הקבוצה, אבירם ברוכיאן ורן יצחק קיבלו הודעה מהמאמן, ליאור זדה, שהם מחוץ להרכב מול אחי נצרת. מדובר בהחלטה מקצועית שנובעת מאכזבה מהשניים, שקיבלו בהבנה את הצעד.

משחק מסקרן נוסף ייערך ביום שני בנשר, שם תתארח הפועל ת"א. במכירה מוקדמת הוקצו לאדומים 1,500 כרטיסים שנמכרו מראש, ואילו 1,000 כרטיסים נוספים הוקצו לתושבי נשר והסביבה.