"שכולם ימשיכו לבקר, אני מרוכז בעלייה"

רפואה והפועל הרשימו ב-0:3 על נשר: לא מתעסקים בעונה הבאה

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.02.18 - 17:34
תחילת כתבהאחרי רצף משחקים ביכולת די צולעת הפועל תל אביב הרשימה היום (שישי) עם ניצחון 0:3 קליל על עירוני נשר, שגם סייע לאדומים להגדיל את הפער מהמקום השלישי, לפחות באופן זמני, לתשע נקודות.

המאמן קובי רפואה הביע סיפוק מהמחצית הראשונה וכמובן מעוד שלוש נקודות: "פתחנו מצוין, כבשנו שלושה שערים, במחצית השנייה הורדנו קצת הילוך. לפעמים כשמובילים 0:3 זה קורה מול יריבה פחות איכותית. מבחינתנו סימנו וי ואנחנו ממשיכים קדימה למשחק הבא".

גם אם הדעה הרווחת היא שהפועל תל אביב כבר עלתה באופן מעשי, את רפואה זה לא מעניין: "אני יודע שכולם אומרים שאנחנו עם רגל וחצי בליגת העל, אבל אני לא נותן לזה להפריע. יש 45 נק' בקופה וזה המון, השחקנים יודעים את זה ואנחנו לא מתעסקים בעונה הבאה. אם הייתי חושב על זה, הייתי חותם לשנה וחצי. מבחינתי יש מטרה אחת שהיא עליית ליגה, אחר כך נדבר".

המאמן, שכבר יצא נגד הביקורות מהתקשורת, הגיב לכך: "אין לי בעיה עם ביקורת, כשהקבוצה לא משחקת טוב ואתם רוצים שנדרוס. יכול להיות שהגזמתי בתגובה שלי, אבל זה ישב לי ואני אחד שאומר הכל. מבחינתי זה היסטוריה ולא תשמעו אותי יותר מדבר, כולם יכולים להמשיך לבקר. שאני לא אגיד משהו שאתחרט עליו. אולי טעיתי כשאמרתי את מה שאמרתי, אבל אני לא מתעסק בזה יותר. זה ישב לי ואמרתי, אני עושה לכם טוב בדרך כלל, אתם אוהבים את האש, הרווחתם. אני מתעסק רק בלהחזיר את הפועל לצמרת הכדורגל הישראלי".
הדפס