מחשש לעין הרע: בהפועל לא תיכננו חגיגות

יוכלו להבטיח עלייה עם ניצחון ואיבוד נקודות של ראשל"צ

דור בלך  16.04.18 - 11:14
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב כבר מצננים את השמפניות, שכן העלייה לליגת העל, שהובטחה מעשית כבר לפני שבועות, יכולה להפוך הערב (שני) לרשמית. אם האדומים ינצחו בבית את אחי נצרת ועירוני ראשון לציון תאבד נקודות מול הפועל עפולה של אופיר חיים, העלייה האדומה תהפוך לסופית.

מטעמי עין הרע, בהפועל ת"א לא מתכננים חגיגות רשמיות, אך כאלה עם האוהדים לבטח יתקיימו באצטדיון, אם וכאשר אכן תבטיח הקבוצה את העלייה. בכל מקרה, האדומים מצפים למגרש מלא במושבה.

בצד המקצועי, הקפטן אביחי ידין, שחתם על חוזה חדש בשבוע שעבר, יחזור לעמוד לרשותו של קובי רפואה לאחר שבהנהלת הקבוצה לא רצו שישחק לפני החתימה בעקבות סעיף שהבטיח לו חידוש חוזה אוטומטי אם ישותף ב-60% מהמשחקים של הקבוצה העונה. למרות זאת, הוא לא צפוי לחזור להרכב, אלא יפתח על הספסל, כששי אליאס הצעיר ימשיך ב-11.

מי שכן יחזרו להרכב הם אריק ינקו ואוראל דגני, שהחמיצו את המשחק הקודם מול הפועל פתח תקווה. דגני יפתח בעמדת המגן במקומו של טל בנש החולה, שלא יהיה כלל בסגל. פרט לכך, יערוך קובי רפואה שינוי נוסף, כשאמיר עגייב יפתח בקישור במקומו של מוטי ברשצקי.

הרכב משוער: אריק ינקו, אוראל דגני, אדי גוטליב, ישראל ראש, מרווין פירסמן, ניר לקס, שי אליאס, אמיר עגייב, דור חוגי, שחר הירש, פייסל מוליץ'.

הדפס