ברק לוי: "אני לא נופל מאף שוער ישראלי בליגת העל"

אחרי עונת השאלה בהפועל קטמון מהליגה הלאומית, מי שבעבר נחשב לשוער העתיד של מכבי חולם לחזור לטופ: "חזרה לי שמחת החיים. ציער לראות את המצב של מכבי העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.18 - 07:25
תחילת כתבה

בגיל 25 ברק לוי חשב שהוא יהיה במקום אחר. מי שסומן כשוער העתיד של מכבי ת"א סבל מאינספור פציעות, עד שהעונה בחר להתחיל מחדש בהפועל קטמון כשוער ראשון. אומנם הירושלמים לא עמדו ביעד ולא עלו לליגת העל, אך השוער הפך לאחד מנקודות האור של קטמון במהלך העונה.

יכולת שיא בין הקורות, הצלות ויציבות יצרו שוב את התחושה אצל לוי שבעונה הבאה הוא יחזור לליגת העל. השבוע לוי התארח ב"בוקר ספורט" וסיפר על העונה בקטמון, המחשבה לחזור למכבי ת"א ומה יקרה בעונה הבאה.

"אני חושב שקטמון עשתה את העונה הכי טובה שלה אי פעם, המועדון קיים 10 שנים בסה"כ. אני חושב שהוא בהתקדמות אדירה", לוי פתח את דבריו, "המקום של קטמון הוא בליגת העל. יש כאן תנאים שאין בקבוצות מהליגה הבכירה. זו בהחלט אופציה בשבילי להישאר כאן".

First game! Last minute! ⚽️❤️

A post shared by baraklevi (@baraklevi) on

לוי סיפר שברמה האישית הוא חזר לחייך: "חזרה לי השמחת חיים השנה אחרי שנה וחצי של קושי ואני רוצה להמשיך את זה. יש כמה דברים על הפרק, קטמון הוא מקום מדהים ואני מאוד נהנה שם, אבל מבחינה אישית אני רוצה להתקדם, אני חושב שאני לא נופל מאף שוער ישראלי בליגת העל ומקווה לחזור לשם".

השוער כרגע שייך למכבי ת"א, שצריכה להחליט לסוף יוני האם היא מממשת את האופציה עליו. לוי מדו מבהיר שהוא לא מתכוון לשמש שוב כשוער שני: "הייתי במכבי כשוער שני ולקחתי תארים כשוער שני, אבל זה לא משהו שאני רוצה. אני חושב שהתחלתי משהו ורוצה להמשיך אותו הלאה".

לברק לוי עדיין נותרה פינה חמה לקבוצת נעוריו: "מכבי ת"א זה הבית שלי וזה קצת מבאס לראות כשאני רואה שמכבי הגיעה למצב כזה. אני חושב שג'ורדי הוא אדם ששינה עם הצוות שלו את כל הכדורגל הישראלי והביא לפה את אירופה - מכבי ת"א זה אירופה לכל דבר".

הדפס