תלונה במשטרה: בדקו אם הוטה המשחק בלאומית

נצרת עילית טוענת לקיפוח. צפו בפנדל המדובר מול נס ציונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  31.10.18 - 13:15
תחילת כתבה

הפועל נצרת עילית הגישה היום (רביעי) תלונה במשטרה נגד השופט, דרור כהן, בטענה, לכאורה, להטיית משחק. העילה: פנדל שנשרק לזכות נס ציונה בהפסד הראשון של הקבוצה העונה, 2:1 במסגרת המחזור ה-10 בליגה הלאומית ביום שישי האחרון.

בנוסף, יש לציין כי כהן הגיש דו"ח שיפוט חמור נגד המועדון ונגד המנכ"ל, גיל ברעם, על ניסיון תקיפה בסיום המשחק והמקרה יידון היום (רביעי) בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות  לכדורגל.

"ביקשנו ממשטרת ישראל לבדוק את הנושא", אמר ברעם, "הדו"ח נגדי שקרי לחלוטין ואוכיח שהשופט שיקר. יש נגדו עוד טענות ממספר קבוצות נוספות שרוצות להצטרף למאבק הזה, אבל אדע להתמודד בעצמי מול הדיינים שאני מאמין ביושרם וראוי לציין שגם ביושרו של מנכ"ל איגוד השופטים, יריב טפר. אני קורא לו מעל במה זו לעשות בדק בית רציני".

המנהל המקצועי של נצרת עילית, רועי כהן, הוסיף: "אני הרבה שנים בעולם הכדורגל והמון זמן לא ראיתי דברים כל כך הזויים, שלא קשורים לעולם הכדורגל. יש איגוד טוב,יש שופטים טובים, יריב טפר עושה טבודה טובה, אבל אני מבקש ממנו - אם יש עשבים שוטים, צריך לעשות בדק בית. יש לי זכות לגיטימית לחשוד ולבקש ממשטרת ישראל להיות עם עיניים פקוחות. בשבועיים הקרובים הזמנו חברת חקירות חיצונית שתעקוב אחר המתרחש במשחקינו".

הדפס