פתחו יומנים: הדרבי של פ"ת במחזור ה-6

הגרלת משחקי הליגה הלאומית: סדר המפגשים המלא בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.06.19 - 15:12
תחילת כתבה

לא רק בליגת העל: גם בליגה הלאומית קיימו את הגרלת משחקי הליגה, במה שקבע לא מפגשים מעניינים כבר בפתיחה וסיפקה לא מעט שמות מעניינים. הפועל קטמון תתמודד מל הפועל ראשון לציון במחזור הפתיחה, בעוד מכבי פ"ת תשחק מול הפועל נצרת עילית. בני סכנין תפתח את משחקיה מול הפועל אום אל פאחם.

במחזור השלישי יתקיים "דרבי היורדות" בין מכבי פ"ת לבני סכנין, בעוד הדרבי של פתח תקווה יתקיים במחזור השישי. קרב העולות בין הפועל אום אל פאחם למ.ס כפר קאסם יתקיים במחזור ה-12.

משחקים מרכזיים
מחזור 3: מכבי פ"ת - בני סכנין
מחזור 4: מכבי אחי נצרת - הפועל נצרת עילית
מחזור 5: הפועל קטמון - הפועל פ"ת
מחזור 6: הפועל פ"ת מול מכבי פת
מחזור 12: הפועל אום אל פאחם - מ.ס כפר קאסם
מחזור 15: הפועל נצרת עילית - הפועל קטמו

מחזור 1  - 23/08/19

מכבי אחי נצרת - הפועל בני לוד
הפועל עפולה - הפועל פ"ת
הפועל רמת השרון - בית"ר ת"א/רמלה
הפועל אשקלון  - הפועל ר"ג
הפועל אום אל פאחם - בני סכנין
הפועל קטמון - הפועל ראשון לציון
מכבי פ"ת - הפועל נצרת עילית
מ.ס כפר קאסם - הפועל עכו

מחזור 2: 30/08/19
הפועל עכו - מכבי אחי נצרת
הפועל נצרת עילית - מ.ס כפר קאסם
הפועל ראשון לציון - מכבי פ"ת
בני סכנין - הפועל קטמון
הפועל ר"ג - הפועל אום אל פאחם
בית"ר ת"א/רמלה - הפועל אשקלון
הפועל פ"ת - הפועל רמת השרון
בני לוד - הפועל עפולה

מחזור 3: 06/09/19
הפועל עפולה - מכבי אחי נצרת
הפועל רמת השרון - בני לוד
הפועל אשקלון - הפועל פ"ת
הפועל אום אל פאחם - בית"ר ת"א/רמלה
הפועל קטמון- הפועל ר"ג
מכבי פ"ת - בני סכנין
מ.ס כפר קאסם - הפועל ראשון לציון
הפועל עכו - הפועל נצרת עליית

מחזור 4: 13/09/19
מכבי אחי נצרת - הפועל נצרת עילית
הפועל ראשון לציון - הפועל עכו
בני סכנין - מ.ס כפר קאסם
הפועל ר"ג - מכבי פ"ת
בית"ר ת"א/רמלה - הפועל קטמון
הפועל פ"ת - הפועל אום אל פאחם
בני לוד - הפועל רמת השרון

מחזור 5: 20/09/19
הפועל רמת השרון - מכבי אחי נצרת
הפועל אשקלון - הפועל עפולה
הפועל אום אל פאחם - בני לוד
הפועל קטמון - הפועל פ"ת
מכבי פ"ת - בית"ר ת"א/רמלה
מ.ס כפר קאסם - הפועל ר"ג
הפועל עכו - בני סכנין
הפועל נצרת עילית - הפועל ראשון לציון

מחזור 6: 27/9/19
אחי נצרת - הפועל ראשל"צ
בני סכנין - נצרת עילית
הפועל ר"ג - הפועל עכו
בית"ר ת"א/רמלה - מ.ס. כפר קאסם
הפועל פ"ת - מכבי פ"ת
בני לוד - הפועל קטמון
הפועל עפולה - הפועל א.א. פאחם
הפועל רמה"ש - הפועל אשקלון

מחזור 7: 4/10/19
הפועל אשקלון - אחי נצרת
הפועל א.א. פאחם - הפועל רמה"ש
הפועל קטמון - הפועל עפולה
מכבי פ"ת - בני לוד
מ.ס. כפר קאסם - הפועל פ"ת
הפועל עכו - בית"ר ת"א/רמלה
נצרת עילית - הפועל ר"ג
הפועל ראשל"צ - בני סכנין

מחזור 8: 11/10/19
אחי נצרת - בני סכנין
הפועל ר"ג - הפועל ראשל"צ
בית"ר ת"א/רמלה - נצרת עילית
הפועל פ"ת - הפועל עכו
בני לוד - מ.ס. כפר קאסם
הפועל עפולה - מכבי פ"ת
הפועל רמה"ש - הפועל קטמון
הפועל אשקלון - הפועל א.א. פאחפ

מחזור 9: 18/10/19
הפועל א.א. פאחם - אחי נצרת
הפועל קטמון - הפועל אשקלון
מכבי פ"ת - הפועל רמה"ש
מ.ס. כפר קאסם - הפועל עפולה
הפועל עכו - בני לוד
נצרת עילית - הפועל פ"ת
הפועל ראשל"צ - בית"ר ת"א/רמלה
בני סכנין - הפועל ר"ג

מחזור 10: 25/10/19
אחי נצרת - הפועל ר"ג
בית"ר ת"א/רמלה - בני סכנין
הפועל פ"ת - הפועל ראשל"צ
בני לוד - נצרת עילית
הפועל עפולה - הפועל עכו
הפועל רמה"ש - מ.ס. כפר קאסם
הפועל אשקלון - מכבי פ"ת
הפועל א.א. פאחם - הפועל קטמון

מחזור 11: 1/11/19
הפועל קטמון - אחי נצרת
מכבי פ"ת - הפועל א.א. פאחם
מ.ס. כפר קאסם - הפועל אשקלון
הפועל עכו - הפועל רמה"ש
נצרת עילית - הפועל עפולה
הפועל ראשל"צ - בני לוד
בני סכנין - הפועל פ"ת
הפועל ר"ג - בית"ר ת"א/רמלה

מחזור 12: 8/11/19
אחי נצרת -בית"ר ת"א/רמלה
הפועל פ"ת - הפועל ר"ג
בני לוד - בני סכנין
הפועל עפולה - הפועל ראשל"צ
הפועל רמה"ש - נצרת עילית
הפועל אשקלון - הפועל עכו
הפועל א.א. פאחם - מ.ס. כפר קאסם
הפועל קטמון - מכבי פ"ת

מחזור 13: 29/11/19
מכבי פ"ת - אחי נצרת
מ.ס. כפר קאסם - הפועל קטמון
הפועל עכו - הפועל א.א. פאחם
נצרת עילית - הפועל אשקלון
הפועל ראשל"צ - הפועל רמה"ש
בני סכנין - הפועל עפולה
הפועל ר"ג - בני לוד
בית"ר ת"א/רמלה - הפועל פ"ת

מחזור 14 - 16/12/19
מכבי אחי נצרת - הפועל פ"ת
בני לוד - בית"ר ת"א/רמלה
הפועל עפולה - הפועל ר"ג
הפועל רמת השרון - בני סכנין
הפועל אשקלון - הפועל ראשון לציון
הפועל אום אל פאחם - הפועל נצרת עילית
הפועל קטמון - הפועל עכו
מכבי פ"ת - מ.ס כפר קאסם

מחזור 15 - 13/12/19
מ.ס כפר קאסם - אחי נצרת
הפועל עכו - מכבי פ"ת
הפועל נצרת עילית - הפועל קטמון
הפועל ראשון לציון - הפועל אום אל פאחם
בני סכנין - הפועל אשקלון
הפועל ר"ג - הפועל רמת השרון
בית"ר ת"א/רמלה - הפועל עפולה
הפועל פ"ת - בני לוד

*החל מהמחזור ה-16, המשחקים חוזרים על עצמם, כאשר המארחת הופכת לאורחת

הדפס