במסגרת השת"פ: מרדכי יאמן את נצרת עילית

עוזר מאמן חיפה יאמן את הקבוצה מהלאומית שתהפוך לקבוצת בת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.06.19 - 12:11
(יוסי שקל)
(יוסי שקל)

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, עוזר מאמן מכבי חיפה בעונה האחרונה, איתי מרדכי, יאמן את נצרת עילית בעונה הבאה, כך הודיע המועדון היום (חמישי) באופן רשמי. מרדכי, ששימש גם כמאמן ראשי בשורות הירוקים למשך תקופה קצרה לפני הגעתו של מרקו בלבול, יהיה אבן היסוד בשיתוף הפעולה המסתמן בין הקבוצות, בדומה ליחסים בין מכבי ת"א ובית"ר ת"א/רמלה.

בשבוע הבא צפויה להתקיים פגישה בין בעלי מכבי חיפה, יענקל'ה שחר, ובין ראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, כדי להגיע לסיכום סופי על שיתוף הפעולה, כשהקבוצה מהלאומית תהפוך לקבוצת הבת של הירוקים. מרדכי ישתף פעולה עם המנהל המקצועי של נצרת עילית, איתו הוא ייפגש עוד היום בנוגע לבניית הסגל לעונה הבאה. מלבדו, הצוות המקצועי כולו יוחלף. במסגרת ההסכם, שחקנים ממכבי חיפה שאינם בתכניות עשויים לעשות את הדרך לקבוצה שנלחמה על עליית ליגה עד למחזור הסיום.

עוד לפני העונה המטלטלת שעבר בקבוצת הבוגרים של מכבי חיפה, מרדכי שימש כמנהל מחלקת הנוער של הירוקים בשתי קדנציות שונות. בעונת 2011/12 מרדכי שימש לראשונה כמאמן ראשי בקבוצת הבוגרים של מכבי עירוני בת ים ולאחר מכן שימש כעוזר המאמן של רן בן שמעון בא.א.ק לרנקה, לפני שחזר למחלקת הנוער של מכבי חיפה.