יש הסכם: קרית גת תופיע לגמר הפלייאוף

השחקנים יקבלו את הכסף מהבקרה התקציבית ויעלו לשחק

עינת הירש
עינת הירש  15.05.18 - 09:47
תחילת כתבה

הוסר איום השביתה. אחרי כמה ימים של אי ודאות, החליטו שחקני קרית גת לעלות לסדרת גמר הפלייאוף בלאומית לאחר משא ומתן שנשא פירות בין נציגי העירייה, איגוד הכדורסל, נציג השחקנים וקפטן הקבוצה, רוברט רוטברט ויו"ר ארגון השחקנים, ניר אלון, בהובלת יו"ר מנהלת הליגה הלאומית, עוגן יוחננוב. על פי ההסכם בין הצדדים, הכספים שנמצאים בבקרה התקציבית של האיגוד ישוחררו ויועברו ישירות לשחקני קריית גת במהלך היום.

יו"ר מנהלת הליגה הלאומית, עוגן יוחננוב: "לאורך כל הדרך, מנהלת הליגה בראשותי תמכה בדרישות השחקנים לתשלום. אני שמח כי הצלחנו להגיע לפתרון. אני מודה לראש העיר קריית גת, אבירם דהרי, לבקרה התקציבית, ליו"ר ארגון השחקנים, ניר אלון וכמובן, להנהלת ושחקני הקבוצה שלאורך כל הדרך נתנו לי את אמונם ופעלו בצורה מקצועית. המקרה הזה חשף נקודות חולשה בתקנון הבקרה התקציבית בנוגע למקרים שכאלה. הסקנו מסקנות ובימים הקרובים אגיש לחברי מנהלת הליגה מסמך המלצות לשינוי תקנון הבקרה התקציבית לאישורם".

יו״ר ארגון השחקנים, ניר אלון : ״שיתוף הפעולה עם יו״ר מנהלת הליגה, עוגן יוחננוב הוכיח את עצמו. אנו נמשיך ללוות את שחקני הקבוצה על מנת שישלמו להם את כל חוב שכרם וכדי שיתעסקו רק עם כדורסל נטו".

הדפס