אלעד הופמן חתם לעונה באליצור יבנה

הגארד נפרד מנס ציונה וישחק בקבוצת נעוריו בעונה הקרובה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  31.07.18 - 15:58
סגירת מעגל. הופמן
סגירת מעגל. הופמן
תחילת כתבה

חוזר הביתה: אלעד הופמן נפרד באופן רשמי מעירוני נס ציונה וחתם היום (שלישי) על חוזה לעונה אחת באליצור יבנה. הגארד ששיחק בשנתיים האחרונות בנס ציונה והיה מהבולטים בעונת העלייה, היה מעוניין להמשיך בקבוצה מהליגה הבכירה, אך בחר לעזוב לאחר שהתבקש לקצץ בשכרו, בעוד ששכרם של יתר הישראלים בסגל שודרג.

בעונה החולפת, הופמן, אחד השחקנים האהובים על ידי האוהדים בלב המושבה, קיבל 14.3 דקות בממוצע למשחק מנדב זילברשטיין והעמיד ממוצעים של 4.3 נקודות, 1.5 ריבאונדים ו-1.2 אסיסטים למשחק. בנוסף הוא הציג יכולת טובה בצד ההגנתי והיה בורג חשוב בהצלחת הקבוצה, שהשיגה את הכרטיס לפלייאוף.

הופמן חוזר למעשה למועדון בו גדל, לאחר שדחה הצעות נוספות מליגת העל וכן את הצעתה של מכבי חיפה מהליגה הלאומית. בעבר הוא רשם שתי עליות ליגה, עם קרית גת ועם נס ציונה, וינסה לרשום העונה עליה שלישית, תחת שי סגלוביץ', בעונתו הראשונה כמאמן בוגרים.

״אני שמח שבסופו של תהליך ארוך ומאתגר זכינו באליצור יבנה לקבל שחקן ברמתו ובדמותו של אלעד״, אמר סגלוביץ׳, ״מעבר להיותו יבנאי, שזו נקודה חשובה לנו כמועדון, אין לי ספק שמדובר על שדרוג מקצועי גדול וביחד איתו נוכל להצליח כקבוצה".

הדפס