יסגור מעגל? מכבי חיפה פנתה לקוז'יקרו

פרסום ראשון: הירוקים רוצים להתחזק בסנטר בן ה-40

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.08.18 - 12:42
תחילת כתבה

האם אנחנו בדרך לאחד הקאמבק עם המפתיעים ביותר של השנים האחרונות בכדורסל הישראלי? מכבי חיפה פנתה לעידו קוז׳יקרו והציעה לו לחזור לשחק במדיה בעונה הקרובה.

בין הצדדים כבר התקיימה פגישה, בה אפילו דוברו תנאי השכר, והשחקן בן ה-40 שוקל מאוד בחיוב את החזרה למדים הירוקים. כידוע, קוז׳יקרו מוערך מאוד בחיפה והיה לקפטן הראשון והיחידי שהניף את צלחת האליפות של המועדון.

הסנטר הודיע למעשה על פרישה ממשחק פעיל בשנת 2014 ומיד קיבל תפקיד מנהל הקבוצה במכבי חיפה, אותו סיים לפני עונת 2016/17 בטונים צורמים. עם זאת, מאז הוא כבר הספיק להשלים עם ג׳ף רוזן וההדורים יושרו.

במקביל, הוא המשיך לשחק כדורסל בליגות נמוכות, כשמאז הוא היה בליגה הארצית - במכבי קרית מוצקין (איתה עלה ללאומית), ובעונה הקודמת בהפועל עכו. על כן, קוז׳יקרו יגיע אם וכאשר כשהוא יחסית בכושר משחק, בטח לליגה הלאומית, ובחיפה מקווים שהוא יוכל לתרום מקצועית ולתרום מניסיונו בעיקר לשני שחקני הפנים של הצעירים של הקבוצה, דניאל קופרברג ורומן סורקין.

קוז׳יקרו, כאמור, זכה באליפות ההיסטורית עם מכבי חיפה, במדיה שיחק בשתי קדנציות שונות, והגיע איתה בנוסף גם לגמר הגביע ועוד פעמיים לגמר הפיינל פור. הוא היה שותף גם לזכיה של הפועל ירושלים בגביע יול״ב וכן שיחק בגליל עליון ועירוני נהריה בליגת העל.

הדפס