מכבי חיפה לאיגוד: "נופיע למשחק בראשון"

הירוקים ישברו שביתה: "הנזק שנגרם מהסיטואציה רב עוצמה"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  25.10.18 - 12:39
תחילת כתבה

מנהלת הליגה הלאומית הודיעה כי מבחינתה השביתה עדיין בתוקף, שכן דרישותיה טרם מולאו וגם המחזור שאמור להיערך בראשון לא יתקיים. אלא שמכבי חיפה מתכוונת "לשבור שביתה" ופנתה לאיגוד בבקשה לנקוט בצעדים משמעתיים נגד קבוצה שלא תופיע.

במכתב הרשמי ששלחה מכבי חיפה, בו טענו שהם מתכוונים להופיע למשחק החוץ מול קריית אתא, נכתב בין היתר: "אנחנו דורשים שקבוצה שלא תתייצב למשחק, יופעל כנגדה תקנון המשמעת של האיגוד. אנו נפעל בהתאם ונתייצב לכל משחק מתוך הבנה וידיעה, כי על פי הודעתכם ככל שלא תהיה - התייצבות של הקבוצה השנייה, יטופל העניין על פי התקנון".

לאחר מכן, המשיכה חיפה במכתבה לבקר את התנהלות יתר הקבוצות בליגה: "אנחנו קבוצת ספורט, אשר מעוניינת להתחרות "על המגרש" ובדרך זאת, בין היתר, לתת ביטוי ולקדם את ה"שחקן הישראלי", אשר הנזק שנגרם לו מהסיטואציה הקיימת הינו רב עוצמה. כמו כן, הושקעו על ידי הבעלים הפרטי של קבוצתנו משאבים רבים לקראת העונה הקרובה בציפייה להתחרות במגרש ועל האיגוד לדאוג שיהיה באפשרותנו לעשות כן".

כזכור, מכבי חיפה התכוונה להופיע לאותו משחק בקרית אתא, שאמור היה להתקיים בשלישי. אלא שהמנהלת ביקשה דחיה מהאיגוד של כל המחזור לראשון. האיגוד נעתר לבקשה, בתקווה שעד אז תסתיים השביתה. אלא שכאמור, כרגע, היא עוד עומדת בעינה.

הדפס