כאן הקפטן: חנוכי ימשיך עוד עונה בהרצליה

הרכז נשאר, למרות הירידה ללאומית: "תחושת מחויבות עצומה"

רועי כהן
רועי כהן  06.09.19 - 10:39
תחילת כתבה

אחרי מינויו של מיקי גורקה כמאמן, בני הרצליה הודיעה על המשך דרכו של ניצן חנוכי (33, 1.94). הרכז הוותיק שיחק בהרצליה בעשור הקודם בין השנים 2005-2008 ובעונה שעברה חזר לקדנציה שנייה במועדון.

חנוכי, המשמש קפטן הקבוצה, העמיד בעונה שעברה ממוצעים של 2.9 נקודות, 1.7 ריבאונדים ו-1.0 אסיסטים, כשהוא סבל מפתיחת עונה בעייתית בעקבות פציעה. בסיבוב השלישי שיפר את ממוצעיו כשקלע 4.7 נקודות למשחק. חנוכי מדורג במקום ה-94 ברשימת קלעי כל הזמנים של ליגת ווינר סל, ומדורג 18 בטבלת הקלעים של בני הרצליה בכל הזמנים.

חנוכי סיפר לאחר החתימה: "תחושת המחויבות שלי למועדון עצומה - יש כאן אנשים שאני מכיר מגיל 10, וקיבלתי פה את ההזדמנות הראשונה שלי להיות שחקן משמעותי בליגת העל. היה לי חשוב להישאר ויש בי רצון לתרום כמה שיותר לקבוצה במשימה שניצבת בפנינו העונה - חזרה לליגת העל".

"אני שמח שניצן בחר להמשיך בקבוצה למרות ירידת הליגה, הוא חלק חשוב בפאזל שלנו, מנהיג אמיתי, שחקן מנוסה שחווה כמעט הכל בכדורסל הישראלי והליגה השנייה היא אתגר בשבילו בדיוק כמו בשבילנו", אמר מיקי גורקה, "שחקן ברמתו ובנסיונו של ניצן הוא סופר חשוב לקבוצה כמו שלנו והחתמתו היא צעד נוסף בבניית סגל שיוכל לעמוד במטרות הללו".