לוזון: מעודד לקראת היורו. לכל מעצמה יהיה קשה נגדנו

מאמן הצעירה אחרי ה-2:1 לגרמניה: "השחקנים נתנו פייט גדול". גולסה: "כל מי שראה את המשחק יכול להיות גאה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  24.03.13 - 21:27
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה של ישראל המשיכה הערב (ראשון) בהכנותיה לקראת יורו 2013 שייערך בקיץ הקרוב בארץ. אחרי שהפסידה להולנד ביום חמישי האחרון, החבורה של גיא לוזון פגשה במעצמה לא פחות גדולה, נבחרת גרמניה. פעם נוספת הנבחרת הצעירה נתנה פייט גדול, אבל פעם נוספת ירדה מאוכזבת, כשספגה בדקה ה-92 והפסידה 2:1.

"זה מאוד מאכזב, החבר'ה פה נתנו פייט גדול, היינו שווים לפחות תיקו", אמר המאמן גיא לוזון אחרי שריקת הסיום. "אני מאוד מאוכזב עכשיו, אבל גם מעודד לקראת היורו. המבחן הגדול מבחינתי היה לבוא מול מעצמות כאלה ולתת להן פייט. יש לנו הרבה סיבות להיות אופטימיים, למרות ההפסדים. נתנו את המקסימום. זה לא הספיק אמנם, אבל נעשה הכל כדי שביורו זה יספיק".

"יש הרבה דברים טובים שאני לוקח מהמשחק הזה. אנחנו מאורגנים ונחושים ויש לנו את הבעירה הפנימית הזאת", הוסיף לוזון. "אני בטוח בנבחרת שלי ובשחקנים. יש לנו עוד כמה שיפורים לעשות לקראת היורו. למעצמות הכדורגל לא יהיה קל נגדנו. אני לא מאמין לסיסמאות של בעיה מנטאלית. אין לי ספק שכל אחד שצפה בנו לאורך כל התקופה, ראה נבחרת שעושה הכל. אין לי ספק שביורו היציעים יהיו מפוצצים במשחקים שלנו".

כובש השער לזכות ישראל, אייל גולסה, הוסיף: "זו פעם שניה שזה קורה לנו וזה מאכזב. אני מקווה שביורו נדע לנצל את המצבים. זה מבאס להפסיד, אבל אני בטוח שכל מי שראה את המשחק היה גאה. היה חסר לנו רק את הרגל המסיימת".

"אני שמח שמונס בישל לי, אבל ביום שבת יהיה קרב, אין מה לעשות", המשיך קשר מכבי חיפה, שתפגוש את מכבי ת"א למשחק העונה. "הנבחרת שלנו מאוד טובה, ואני בטוח שביורו יגיע עוד יותר קהל. אני בטוח שנעשה תוצאות טובות. גם לפני הולנד אמרתי שאני לא חושש ושנציג כדורגל טוב. אני חוזר ואומר - אמנם התוצאות לרעתנו, אבל ביורו יהיה יותר טוב".