אייל גולן הקליט את השיר הרשמי של היורו

"always my number 1" יבוצע במשחק מול נורבגיה. גיא לוזון: "מקווה שהוא ייצא לחו"ל כמו השחקנים שלנו"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  13.05.13 - 15:10
תחילת כתבהבהתאחדות לכדורגל חשפו היום (שני) בבית האומן בנמל תל אביב את השיר הרשמי שילווה את טורניר היורו הקרוב לנבחרות צעירות, שייפתח בעוד פחות מחודש בישראל. את השיר הרשמי יבצע אייל גולן ולצידו הזמרת מיטל דה רזון.

בהתאחדות סיפרו שמטה אופ"א בשווייץ אישר את השיר שנבחר אחרי תהליך ארוך ואף ציין שמדובר במשב חום מרענן במדינה האירופאית הקרירה. שם השיר הוא "always my number 1", הוא יבוצע במשחק הפתיחה של נבחרת ישראל מול נורבגיה ובהתאחדות מקווים שיהפוך למוכר בכל העולם.

"אין ספק שלאייל גולן יש את הכשרון להיות כוכב עולמי, מקווה שהוא גם ייצא לחו"ל כמו השחקנים שלנו", פירגן בחיוך מאמן הנבחרת הצעירה גיא לוזון. "לפני שנתיים זה היה רחוק, עכשיו זה מתקרב. אני חושב שאהיה המאמן הכי רעב בטורניר הזה. השחקנים שלנו אמנם לא שיחקו במסגרות רשמיות, אבל הם מגיעים הכי מוכנים שיש. לא חושב מה יקרה אם נפסיד, כי עם תחושה כזאת אי אפשר לבוא להפתיע.  וזה מה שננסה לעשות".

אייל גולן עצמו נשאל אם הוא מצפה שיוחתם על ידי הסוכן של שאקירה, שביצעה את שיר הנושא של גביע העולם 2010, והשיב: "צריך לשאול את הסוכן שלי אם הוא יכול לקחת את שאקירה.... אני חושב שלהיות חלק מהדבר הזה של אחד מאירועי הספורט הכי גדולים שהיו בארץ, זה דבר גדול. אני מאוד אוהב את השיר הזה. יש לי תחושה שעם התמיכה של הקהל בארץ, כשטורניר כזה מגיע לכאן, אפשר להגיע לחצי הגמר. יש לנו נבחרת מצוינת".