נבחרת הנוער ספגה 1:0 מטורקיה ולא תהיה ביורו

הפסד שני לאוחנה בשלב העלית. ינסה להתנחם עם ניצחון על השווייצרים

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.16 - 14:25
תחילת כתבה

בווידאו: ההפסד של הנוער לאיטליה

נבחרת הנוער איבדה סיכוי להעפיל לאליפות אירופה, לאחר שספגה הפסד שני בשלב העלית של המוקדמות, 1:0 לנבחרת טורקיה בוויצ'נזה. אחרי שני משחקים הכחולים-לבנים של אלי אוחנה ללא נקודות, בעוד טורקיה נותרה מושלמת עם שני ניצחונות משני משחקים. מאוחר יותר יתמודדו המארחת איטליה ושווייץ במטרה להישאר בתמונת העלייה.

הבלם הטורקי, מריח דמירל (56), כבש את השער היחיד במשחק, זאת לאחר שהטורקים הביסו את שווייץ 1:4 במשחק הראשון של הטורניר. שתי הנבחרות שיחקו בצורה אגרסיבית, כאשר לא פחות מתשעה כרטיסים צהובים נשלפו על ידי השופט הקרואטי, פראן יוביץ'. אוחנה הציב את אנס מחמיד מהפועל ת"א בחוד, לאחר שזה לא שותף מול איטליה, אך הנבחרת הצליחה לנפק בעיטה אחת בלבד למסגרת של השוער הטורקי, מוחמד סנגזר.

אוחנה וחניכיו יסגרו את הטורניר מול שווייץ ביום רביעי, בתקווה, אולי להשיג נקודות ראשונות ושער ראשון בשלב העלית. המאמן, כזכור, הוא אחד המועמדים להתמנות לנבחרת ישראל, כאשר בימים הקרובים צפויה ועדת האיתור להחליט מי מבין חמשת המועמדים יקבל את התפקיד. יחד איתו מועמדים גם אלישע לוי, גיא לוזון, ניר קלינגר ורן בן שמעון.

הרכב נבחרת ישראל: דודי אלון, נועם גמון, עידן נחמיאס, פיני בן דוד, איציק שולמייסטר, איתן ולבלום, מוחמד אבו פאני, עמית זנטי, אילון ירושלמי, דור גלילי, אנס מחמיד.

הדפס