אוחנה יאמן את הצעירה ב-2 המשחקים הקרובים

מאמן הנוער סיכם וישאיר את הצוות של בנאדו. זומן סגל לטורניר ידידות

רועי זריהן  24.05.16 - 15:15
תחילת כתבה

אריק בנאדו OUT, אלי אוחנה IN. מי שאימן את נבחרת הנוער בשמונה השנים האחרונות, יאמן את הנבחרת הצעירה בשני המשחקים הקרובים ולאחר מכן ידונו על עתידו בטווח הרחוק. בינתיים הוא החליט להשאיר את הצוות של בנאדו. כזכור, האחרון החליט להתפטר שנה בלבד לאחר שמונה לתפקיד בעקבות ההצעה שקיבל מהבעלים של בני יהודה, ברק אברמוב, והשאיר את הצעירה ללא מאמן לשאר קמפיין המוקדמות.

אוחנה, שהיה אחד המועמדים לתפקיד המאמן הלאומי, לפני שנבחר לבסוף אלישע לוי, הצעיד את נבחרת הנוער לאליפות אירופה עד גיל 19 ב-2014 ומקווה לשחזר את ההישג עם בצעירה. בסוף החודש הקרוב תשחק הצעירה בטורניר לובנובסקי באוקראינה בהשתתפות הנבחרת המקומית, סרביה ואוסטריה. לקראת הטורניר זימן אוחנה 24 שחקנים ,שמהווים בעצם את הסגל הראשון שלו כמאמן הנבחרת הצעירה. לאלופה הטרייה, הפועל ב"ש ולסגניתה, מכבי ת"א, יש נציג אחד כל אחת.

הסגל המלא:
שוערים: ירדן קרישטול (הפועל עכו), מהדי זועבי (הפועל ק"ש), גולן אלקסלסי (הפועל רמה"ש).
הגנה: איאד אבו עוביד (הפועל ת"א), עמית ביטון (הפועל ב"ש), אלי בלילתי (הפועל עפולה), שון גולדברג (בני יהודה), עומר דנינו (מכבי פ"ת), עאיד חבשי (מכבי חיפה), שי קונסטנטיני (בני יהודה),
קישור: מיכאל אוחנה (מ.ס. אשדוד), ליאור אינברום (מ.ס. אשדוד), מוטי ברשצקי (הפועל ר"ג), עידו דוידוב (הפועל רמה"ש), דור חוגי (מכבי פ"ת), סגס תאמבי (בני סכנין), רמזי ספורי (הפועל ת"א), מקסים פלקושצ'נקו (הפועל חיפה), דוד קלטינס (בית"ר ירושלים), אליאל פרץ (מכבי ת"א).
התקפה: שובל גוזלן (מכבי חיפה), דין דוד (מ.ס. אשדוד), מוחמד חטיב (מכבי אחי נצרת), מתן חוזז (בית"ר ת"א).

הדפס