לצעירה עדיין אין מאמן, חזן ובלבול מועמדים

לא ברור מי יעמוד על הקווים בהמשך קמפיין מוק' היורו בספטמבר

רועי זריהן  21.06.16 - 14:54
יאמן את הנבחרת הצעירה? חזן
יאמן את הנבחרת הצעירה? חזן
תחילת כתבה

בעוד חודשיים וחצי תתכנס הנבחרת הצעירה לקראת צמד המפגשים שמחכים לה בתחילת חודש ספטמבר מול פורטוגל וליכטנשטיין במוקדמות יורו 2017 ונכון להיום, לכחולים לבנים אין עדיין מאמן קבוע. כזכור, אריק בנאדו התפטר מהתפקיד והיום הוא מאמנה של בני יהודה, כשאלי אוחנה הדריך את השחקנים בשני המשחקים האחרונים במסגרת טורניר לובנובסקי. האחרון בכל מקרה מעדיף שלא לקבל את התפקיד.

לאתר ערוץ הספורט נודע שבימים אלה מתקיימות שיחות בנושא, כשמי שאמור לקבל את ההחלטה בסופו של דבר הוא המנהל הטכני של הנבחרות הצעירות, ניר לוין. ישנם שני מועמדים מובילים לתפקיד - הראשון הוא אלון חזן, שמאמן כרגע את נבחרת הנערים, והשני הוא מרקו בלבול, שמוערך מאוד על ידי לוין למרות שהוא לא זוכה לקונצנזוס בהתאחדות.

בלבול בן ה-48 לא אימן בעונה החולפת והמשרה האחרונה שלו הייתה במכבי חיפה בעונת 2014/2015. הוא החליף אז את אלכסנדר סטנוייביץ' שפוטר והוביל את הירוקים מהכרמל לפליאוף העליון אחרי פתיחת עונה בינונית. בהתאחדות מבהירים שבתקופה הקרובה ימונה מאמן.

הנבחרת מדורגת במקום השלישי בבית 4 אחרי אלבניה ופורטוגל. הנבחרת הראשונה בכל בית תעלה אוטומטית ליורו בפולין בקיץ הבא בנוסף לארבע הסגניות הטובות ביותר. פורטוגל, היריבה הבאה של הנבחרת, תסיים את הבית במקום הראשון ולישראל יהיה קשה לסיים בין ארבע הסגניות הטובות ביותר. "אנחנו צריכים לנצח את כל המשחקים שנשארו לנו ואז אולי יהיה לנו סיכוי", אמר שחקן בנבחרת.

הדפס