אוחנה ופלקושצ'נקו יפתחו מול ליכטנשטיין

בלבול יבצע שינויים בהרכב הנבחרת הצעירה מול הנבחרת החלשה בבית

רועי זריהן  06.09.16 - 14:45
תחילת כתבה

אחרי ההפסד של הנבחרת הבוגרת ולאור העובדה שעוד לפני המשחק מול איטליה הסיכויים לעלות למונדיאל היו נמוכים עד לא קיימים, תשומת הלב חוזרת לנבחרת הצעירה של מרקו בלבול. הערב (19:45) באצטדיון המושבה הנבחרת תארח את ליכטנשטיין.

מיכאל אוחנה ומקסים פלקושצ'נקו, שלא פתחו מול פורטוגל, יוצבו ב-11.  ההרכב הצפוי: גולן אלקסלסי, לירן סרדל, דור פרץ, עאיד חבשי, אורן ביטון, אליאל פרץ, נטע לביא, מקסים פלקושצ'נקו, עידו דוידוב, דור חוגי ומיכאל אוחנה.

עם זאת, יש לציין כי מדובר במשחק חסר חשיבות וזה ההסבר: ישראל משחקת בבית שבו שש נבחרות, לעומת זאת ישנם בתים שמורכבים מחמש נבחרות בלבד ולכן בבתים שבהן שש נבחרות, כמו זה של ישראל, הנקודות שנצברו מול האחרונה בטבלה לא נספרות בסוף הקמפיין.

נבחרת ליכטנשטיין היא האחרונה בבית ולכן המשחק הערב הוא חסר חשיבות להמשך הדרך. למרות זאת, בלבול הדגיש בפני השחקנים שלו את החשיבות והמשמעות של בניית מומנטום לקראת ההמשך. התיקו מול פורטוגל ביום שישי העניק לנבחרת סיכויים טובים מאוד לעלות ליורו בקיץ הבא בפולין כאחת מארבע הסגניות הטובות ביותר.

לאחר המשחק הערב, לנבחרת של בלבול יישארו שני משחקי בית מול יוון (אצטדיון טרנר) ואלבניה (המושבה), כאשר ניצחונות בשני המשחקים הללו יסדרו כמעט בוודאות לנבחרת מקום ביורו.

הדפס