בלבול יחסר את נטע לביא ודן גלזר מול נורבגיה

הנבחרת הצעירה נערכת למשחק השני במוקדמות יורו 2019. הקשר של נתניה ייעדר כשלושה שבועות. אליאל פרץ: לכל אחד בנבחרת הזו יש תחליף

עינת הירש
עינת הירש  01.09.17 - 11:17
תחילת כתבה

רגשות מעורבים בשורות הנבחרת הצעירה לאחר שניצחו אמש (חמישי) 1:3 את נבחרת אזרבייג'אן משערים של מוטי ברשצקי, אליאל פרץ ומקסים פלקושצ'נקו, בשל התחושה שהמשחק יכול היה להסתיים בתוצאה גבוהה הרבה יותר. "יכולנו לכבוש הרבה יותר שערים, אבל מה שחשוב הוא ששלטנו במשחק כמעט לכל אורכו ונראינו כמו נבחרת", אמר אחד השחקנים.

לרוע מזלו של המאמן מרקו בלבול, דווקא ביום שלישי מול נבחרת נורבגיה החזקה הוא ייאלץ להסתדר ללא נטע לביא המורחק ודן גלזר שמתח את השריר האחורי וייעדר כשלושה שבועות מהמגרשים. הקשר של מכבי נתניה, שנבדק במהלך היום, יחמיץ גם את משחקי קבוצתו במסגרת הליגה, מול הפועל רעננה, מכבי תל אביב ומ.ס אשדוד. מי שכן יהיה כשיר הוא מקסים פלקושצ'נקו, שהוחלף אמש משום שהרגיש דקירות בשריר האחורי, אך מסתמן שמדובר בהתכווצות בלבד.

אליאל פרץ אמר בסיום המשחק לערוץ הספורט: "החמצנו די הרבה, אבל בכל זאת, נשארנו בעשרה שחקנים והראינו אופי. גם השער שקיבלנו הגיע ממצב נייח ככה שאני מרוצה מאיך שהנבחרת נראתה. נגיע בסגל חסר לנורבגיה אבל לכל אחד בנבחרת הזו יש תחליף. אנחנו שואפים לסיים בבית הזה במקום השני, נבחרת גרמניה היא בכמה רמות מעל כולן"

שחקני הנבחרת חזרו אחרי המשחק לביתם ויתכנסו מחדש בשפיים בשבת בערב, אז גם יקיימו אימון ערב וילונו בבית הנבחרות. ביום ראשון בבוקר יתקיים אימון נוסף ואז יטוסו הכחולים לבנים לנורבגיה למשחק השני בקמפיין, כשהמשחק הבא יתקיים רק בחודש אוקטובר.

הדפס