בלבול צירף את בן ארי, נסאר וגנאים לסגל

שינויים בנבחרת הצעירה לקראת המשחק מול נורבגיה בשלישי

עינת הירש
עינת הירש  03.09.17 - 16:08
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה תטוס היום (ראשון) אחרי הצהריים לנורבגיה, שם תקיים בשלישי את המשחק השני בקמפיין מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21. מרקו בלבול ערך שינויים קלים בסגל כשהוציא את הפצועים עמרם אלקרנאווי ודן גלזר, כמו גם את נטע לביא המורחק. בנוסף, מסיבות מקצועיות החליט המאמן להוציא את ירדן כהן ועידן כהן, לצד צירופם של פז בן ארי, אמיר נסאר ואיהאב גנאים.

כעת לאור היעדרותם של גלזר ונטע לביא יש למרקו בלבול התלבטות בעמדותיהם ובצוות המקצועי בוחנים את האפשרות שגבי קניקובסקי ואביב אברהם ישחקו בעמדותיהם ויחליטו רק באימון המסכם והיחיד שהקבוצה תעשה לפני המשחק מול נורווגיה על ההרכב הפותח. אסיפה על היריבה טרם נעשתה היות ורק בצוות המקצועי צפו וערכו חומרים ממשחקיה בשביל האסיפה באימון המסכם שיתקיים רק מחר בחמש אחר הצהריים היות ויגיעו למלון רק בשעה 2:00 בלילה.

להלן עדכון בסגל הנבחרת הצעירה:
טמיר ללו (בית"ר כפ"ס), אסף צור (הפועל רעננה), סהר חסון (בית"ר ת"א-רמלה); רז נחמיאס (הפועל ת"א), גבריאל קניקובסקי (הפועל עכו), ניר ברדע (מ.ס. אשדוד), רז מאיר (מכבי חיפה), מארון גנטוס (בני סכנין), שי בן דוד (מכבי חיפה), עמית ביטון (הפועל עכו), שון וייסמן (מכבי חיפה), אליאל פרץ (מכבי תל אביב), מקסים פלקושנצ'קו (הפועל חיפה), עידן נחמיאס (הפועל קרית שמונה), אמיר נאסר (הפועל קרית שמונה), איהאב גנאים (בני סכנין), נועם גמון (הפועל עפולה), אור אינברום (גנט), מתן חוזז (בני יהודה), מוטי ברשצקי (הפועל ת"א), דניאל אביב אברהם (מכבי נתניה), מוחמד עוואד (מכבי חיפה), פז בן ארי (בני יהודה ת"א).

הדפס