בלבול: "בנורבגיה זו אופרה אחרת לגמרי"

הצעירה מתכוננת למחזור השני במוקדמות. אברהם עשוי לפתוח

עינת הירש
עינת הירש  04.09.17 - 12:05
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה תפגוש מחר (שלישי) בנורבגיה את הנבחרת המקומית, במסגרת המחזור השני במוקדמות אליפות אירופה 2019 עד גיל 21. אחרי שהגיעו למלון בשעות הקטנות של הלילה, היום יערכו שחקניו של מרקו בלבול אסיפת וידאו מחומרים שאספו בצוות המקצועי ורשמים של בלבול מצפייה בנורבגיה מול קוסובו ולאחריה יערכו אימון מסכם.

בלבול התייחס לניצחון על אזרבייג'אן: "אני מאוד מרוצה מאיך שהנבחרת נראתה. שיחקנו עם עשרה שחקנים ברוב שלבי המשחק וחוץ ממספר דקות לאחר ההרחקה, שלטנו והגענו לאינספור מצבים. גם אחרי משחק טוב, חשוב לנתח ולהבין מה היו גם הדברים הפחות טובים במשחק שלנו ולכן נעבוד על ניצול המצבים. מחכה לנו משחק קשה מאוד בנורבגיה וזו תהיה אופרה אחרת לגמרי".

"המשחקים בקמפיין הזה יהיו קשים ומאתגרים", מוסיף המאמן, "המשחק בנורבגיה לא יהיה קל, בסגל שלה מופעים שחקנים מהליגות הבכירות באירופה. נגיע למשחק במטרה להוציא נקודות מכיוון שכל נקודה תיתן לנו ביטחון בהמשך הקמפיין. נצטרך להתאים את עצמנו מבחינה מנטאלית למזג האוויר ומשטח דשא סינתטי, בשונה ממה שאנחנו רגילים". למרות הניצחון המשכנע על אזרבייג'אן, ייתכן ובלבול ישנה מערך משום שאיבד את נטע לביא ואת דן גלזר וישקול לשחק בשיטה שונה, דבר שיוחלט לאחר האימון המסכם, כשאביב אברהם וגבי קניקובסקי מועמדים לפתוח על חשבון לביא וגלזר.

הדפס