חזר לנבחרת הצעירה: גלזר זומן במקום ללו

שוער חיפה ימריא לאירלנד. נחמיאס יחליף את ברדע הפצוע

עינת הירש
עינת הירש  04.10.17 - 13:52
תחילת כתבה

הנבחרת הצעירה של ישראל סיימה היום (רביעי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול נבחרת אירלנד ביום שני הקרוב (17:30) במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. חניכיו של מרקו בלבול השלימו את ההכנות שלהם ללא נטע לביא שהורחק משני משחקים וניר ברדע הפצוע, שאת מקומו צפוי לתפוס עידן נחמיאס.

גולת הכותרת היום בנבחרת הצעירה הייתה חזרתו של שוער מכבי חיפה, עמרי גלזר, לסגל במקומו של טמיר ללו. גלזר לא היה בתכניות של הנבחרת הצעירה מאחר והוא לא כשיר במאת האחוזים, אבל בעקבות כך שהמשחק מול האירים ישוחק רק ביום שני הוחלט כן לזמן אותו. "מבחינתנו, מספיק שהוא יהיה כשיר ב-20 או 30 אחוזים כדי שיטוס איתנו ובאירלנד כבר נראה מה מצבו", אמרו בנבחרת הצעירה.

גורמים בנבחרת הבוגרת סיפרו על ההצטרפות של גלזר לצעירה: "מפתיע שהוא ביקש לא להיות בבוגרת בגלל פציעה ופתאום המריא עם הנבחרת הצעירה". מי שעוד יטוס כשהוא לא כשיר במאת האחוזים זהו חברו של גלזר במכבי חיפה, המגן רז מאיר, שכשירותו תיבדק כשהנבחרת תגיע לאירלנד. כמו נטע לביא, שחקן נוסף שלא יטוס בגלל פציעה הוא דן גלזר, ובמקומו זומן איהאב גנאים מסכנין.

אירלנד, אגב, נחשבת למשוכה גבוהה עבור הנבחרת הצעירה, שכן רוב שחקני הסגל שלה משחקים בליגות הבכירות באנגליה. בינתיים ובצל פרשת שיר צדק, אחרי האימון אתמול הנבחרת הצעירה עברה הרצאה בנושא מניעת חומרים אסורים בספורט, אותה העביר חבר הנהלה בסוכנות הלאומית הישראלית לסימום בספורט, דניאל הרנשטיין, כשמי שיזם את ההרצאה היה רופא הנבחרת, ד"ר דוד אלג'ם. מחר הנבחרת תנוח ובשישי לפנות בוקר תמריא לאירלנד, שם תשלים סופית את הכנותיה.

הדפס