עמרי גלזר כשיר, יפתח בהרכב של הצעירה באירלנד

מוק' יורו: לביא ודן גלזר ייעדרו, גם רז מאיר בספק גדול

עינת הירש
עינת הירש  08.10.17 - 09:35
תחילת כתבה

למרות מזג האוויר הטוב והפסטורליות של אירלנד, בנבחרת הצעירה של ישראל מודאגים מאוד מהחיסורים הרבים איתם הם ייאלצו להתמודד מחר (שני, 17:30, ישיר ב-5PLUS) מול הנבחרת המקומית במסגרת מוקדמות אליפות אירופה.

  • שני ב-17:30, ישיר ב-5PLUS: הנבחרת הצעירה תתארח אצל אירלנד

המאמן מרקו בלבול ייאלץ להסתדר ללא הקפטן המורחק נטע לביא, דן גלזר שמתח את שריר הירך האחורי באימון בשבוע שעבר וניר ברדע שנפצע גם הוא בהפסד האחרון של מ.ס אשדוד 1:0 למכבי חיפה. אם כל זה לא מספיק, גם רז מאיר נמצא בספק גדול להתמודדות ביום שני מאחר שהוא סובל מכאבים בקרסול ומתקשה לבעוט ורק בסמוך לשריקת הפתיחה יוחלט אם יהיה כשיר.

מצד שני, החדשות הטובות עבור הנבחרת הצעירה מגיעות מכיוונו של השוער עמרי גלזר, שעבר בהצלחה מבחן כשירות וצפוי לפתוח בין הקורות. כזכור, גלזר ספג רגל עץ במשחק של מכבי חיפה מול אשדוד וקיבל הוראה לנוח עד יום שישי, אבל כעת הוא כבר כשיר ויוכל לעזור לנבחרת הצעירה מול אירלנד, שמחזיקה בשחקנים רבים בכדורגל האנגלי ונחשבת למשוכה קשה.

"לאירלנד יש שחקנים ברמה מאוד גבוהה, יש סיבה למה רובם משחקים באנגליה ולא באירלנד", בנבחרת החמיאו ליריבה "יש לנו הרבה חיסורים, בעיקר בחוליה האחורית, אבל אנחנו בטוחים שנסתדר עם מה שיש".

מבחינה מקצועית, בלבול עדיין לא החליט באיזה מערך לפתוח במשחק ונכון לעכשיו הוא מתלבט בין רביעייה בחוליה האחורית לחמישייה ורק אחרי האימון המסכם הוא יגבש את ההרכב שעתיד לפתוח במשחק.

הדפס