"בטוחים ביכולתנו לעלות לאליפות אירופה"

עובדיה והנערים במפגש גורלי מול הונגריה (ישיר ב-5SPORT)

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.18 - 21:54
תחילת כתבה

נבחרת הנערים תתייצב מחר (רביעי, 15:00) למשחק הגורלי שעשוי לשלוח אותה לאליפות אירופה באנגליה. חניכיו של גדי ברומר יתארחו אצל הונגריה כשרק ניצחון יספיק להעפלה, בעוד תיקו ומטה בכל מקרה ישאיר את סלובניה והונגריה בשני המקומות הראשונים.

  • רביעי, 15:00 ב-5SPORT: הונגריה נגד ישראל עד גיל 17

הונגריה לא הפסידה משחק כבר למעלה משנה, ובשלב העילית, אותו היא מארחת, סיימה ב-1:1 מול סלובניה וגברה 0:2 על רומניה. ברומר התייחס ליריבה: "אני חושב שהשחקנים יצטרכו פה להתעלות, אין מה לעשות. משחקים נגד קבוצה שזה הבית שלה, אבל אנחנו כל הצוות מתחילת הדרך אנחנו באמונה שלמה שהנבחרת הזו כן מסוגלת לעשות דברים. הבמה תהיה שלהם, אנחנו ניתן להם את כל הכלים. אנחנו גם אחרי ניצחונות וגם אחרי הפסדים לא משתגעים. אנחנו משתדלים לשמור על הפוקוס, אלו שחקנים שנבנים גם ברגעים יותר טובים וגם ברגעים פחות טובים.

"המטרה שלנו לא השתנתה, הרצון שלנו לעלות לאליפות אירופה גם הוא לא השתנה. ההתמודדות עכשיו היא קשה, נצטרך להגיע מוכנים ליום רביעי ובאמת לעשות את זה".

קפטן הנבחרת, אופק עובדיה, הוסיף: "במשחק הראשון מול רומניה הצגנו את הכדורגל הרגיל שלנו, נלחמנו על המגרש והוכחנו שאנחנו רואים לשלב העילית ואף לאליפות אירופה. במשחק נגד סלובניה שיחקנו טוב בחצי הראשון ספגנו שער שקצת הוציא אותנו מהאיזון ולא הצלחנו להביא לידי ביטוי את היכולת הטובה שלנו. אנחנו בטוחים ביכולת שלנו, נגיע מחר נחושים עם מטרה אחת מול העיניים והיא - העפלה לאליפות אירופה".

הדפס