"למקבלי ההחלטות בנבחרת יש שיקולים זרים"

ביקורות על כך שסולומון לא פתח ב-3:1 לנורבגיה. "חבל"

עינת הירש
עינת הירש  28.03.18 - 10:09
תחילת כתבה

אכזבה גדולה בשורות הנבחרת הצעירה, שהתרחקה אתמול (שלישי) משמעותית משלב הפלייאוף מהמקום השני. "עכשיו נצטרך לסיים בכבוד. מה שהיה היה, המחצית הראשונה טרפדה לנו כל סיכוי לנצח קבוצה טובה, כשבמחצית השנייה הראינו יכולת לא פחותה ממנה, אבל זה כבר היסטוריה" אמרו.

הביקורת העיקרית כלפיי הצוות המקצועי הייתה על ההחלטה להרכיב שחקנים שלא שיחקו זמן רב בקבוצות שלהם כמו נטע לביא ועמית ביטון, לעומת שחקנים שמשחקים בליגת העל באופן תדיר. עיקר החצים נשלפו כתוצאה מההחלטה לא להרכיב את השחקן שהצטיין במחצית השנייה, מנור סלומון. "כנראה יש שיקולים זרים למקבלי ההחלטות. אין הסבר אחר מדוע מנור לא פתח ולניפוי הפתאומי של יונתן כהן שלא נבע מסיבות מקצועיות. אתמול זה זעק לשמיים", אמרו מקורבים לנבחרת.

גם חוסר התגובה של הצוות המקצועי לאחר שתי הספיגות המוקדמות לא הטיבה, כשהמבקים שצפו היו בין היתר נציגי קבוצות מליגת העל. "ברגע שעומרי גלזר הדף את הפנדל השני היה צריך להגיב ולנצל את המומנטום. צריך לתת את הדעת על זמן התגובה האיטי. חבל שככה אנחנו  צריכים להיראות דווקא מול קבוצה שכבר פגשנו וסיימנו מולה בתיקו".

בשלב מסויים גם אנשי הנבחרת הודו: "הבדלי הרמות גדולים מדי. נבחרת אחרת הייתה מתרגמת את כל המצבים שלנו לשערים". השחקנים ירדו מתוסכלים לחדר ההלבשה כשעיניהם נשואות כבר לקמפיין הבא, כשגם חלקם הודו בסיום: "טעינו, אי אפשר להיות חכמים בדיעבד. נקווה ללמוד מהמחצית הראשונה האיומה הזו להבא וננסה לסיים את הקמפיין בצורה מכובדת".

הדפס