צפו בחגיגות הנערים. ברומר: "יש לנו עתיד"

הנבחרת עד גיל 17 חגגה העפלה לאליפות אירופה. המאמן: "זו לא הפתעה עבורי. ידענו שיש בהם משהו מיוחד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.18 - 18:29
תחילת כתבה

(הווידאו באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

סוף סוף יש לנו נחת. נבחרת הנערים של ישראל השלימה הערב (שלישי) הישג גדול אחרי שניצחה 0:1 את מקבילתה מהונגריה והעפילה לשלב הבתים של אליפות אירופה עד גיל 17.

חניכיו של גדי ברומר ידעו עוד לפני שריקת הפתיחה שניצחון מול ההונגרים יבטיח להם את המקום בטורניר הגדול, בלי קשר לתוצאות של היריבות המקביות סלובניה ורומניה. נבחרת ישראל נראתה טוב יותר מהונגריה ברוב שלבי המשחק וגם ניצחה בצדק בזכות שער עצמי אומלל של כריסטוף וידה בדקה ה-43.

"אני חושב שלאורך כל הדרך, מהרגע שקיבלנו את הבחורים האלו, ידענו שיש משהו מיוחד בנבחרת הזו", אמר המאמן המאושר גדי ברומר לאחר ההעפלה. "מההתחלה השנתון הזה הראה את הכישרון שלו. ידענו לאסוף חבורה של גברים ולהפוך אותם לקבוצה מחוייבת. עבדנו המון על העקרונות שלנו, הייתה עבודת צוות, כולם היו מחוייבים והשחקנים האלו הרגישו את זה".

צפו בגדי ברומר מגיב להישג הגדול >>

"לאורך כל המשחק שלטנו בו, למעט הדקות האחרונות שנלחצנו לאחור כי הבנו את המשמעות של התוצאה, אבל אנשים ראו את שנתון 2011 בצורה בה אנחנו משחקים לכל אורך הדרך", הוסיף ברומר. "זו לא הפתעה עבורי. מגיע לכולם, מהראשון ועד האחרון".

"כל הצוות שלנו הפך ליחידה אחת, אין לנו היררכיה כי כולנו מבינים את המטרה והמשמעות להעביר את הדרך והעקרונות שלנו", הוא סיפר על שיתוף הפעולה עם עוזריו. "הפכנו לצוות מגובש ולחבורה מגובשת. זה הצליח היום בגלל שהתמדנו בזה, אני חושב שלכדורגל שלנו יש עתיד ורק צריך להאמין בזה ולשחקנים להאמין בדרך, עכשיו אפשר לשמוח".

אגב, זו הייתה ההעפלה הראשונה של נבחרת הנערים לטורניר היוקרתי מאז שנת 2005. הגרלת הבתים תיערך ב-5 באפריל, כאשר הטורניר עצמו שיתקיים באנגליה ישוחק בין ה-4 עד ל-20 במאי.

הדפס