ברומר: "לא רגילים לשחק בקצב כזה גבוה"

הפסד לנערים בפתיחת אל' אירופה. המאמן על שוער הנבחרת: "כיוף היה פנטסטי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.05.18 - 23:06
ישראל נותרה עם המחמאות (getty)
ישראל נותרה עם המחמאות (getty)
תחילת כתבה

פתיחה קשה. נבחרת הנערים של ישראל ספגה הערב (שישי) הפסד 2:1 לאנגליה החזקה במשחק הבכורה שלה בשלב הבתים של אליפות אירופה. הכחולים-לבנים רשמו הופעה ראשונה במעמד היוקרתי מאז שנת 2005 ולמרות ההתרגשות הרבה הצליחו להוות יריב רציני ואמיתי לשחקני נבחרת שלושת האריות.

חניכיו של גדי ברומר ספגו שער ראשון בדקה ה-29 אחרי שגיא חכים גרם לפנדל ותומאס דויל ממנצ'סטר סיטי תירגם אותו לשער יתרון לזכות מארחת הטורניר. ישראל קיבלה בעצמה פנדל, רגע לפני הירידה להפסקה, ודן לוגסי תירגם אותו לשער שיוויון, אבל המילה האחרונה הייתה שייכת למת'יו דאלי שהכניע את שריף כיוף בפעם השניה וקבע ניצחון קשה, אבל מוצדק לאנגלים.

"אנחנו לא רגילים לשחק בקצב כזה בישראל", הודה המאמן גדי ברומר לאחר ההפסד בצ'סטרפילד. "במחצית הראשונה נתנו הרבה וגם הצלחנו, אבל במחצית השניה כבר התקשנו מבחינה פיזית. השוער שלנו (שריף כיוף) היה פנטסטי, אבל כמעט תמיד הוא פנטסטי. בדרך כלל אנחנו משחקים טוב יותר, אבל הפעם המשחק הזה היה קשה מאוד".

מאמן נבחרת אנגליה, סטיב קופר, סיכם מנקודת מבטו: "אני מרוצה מהתצוגה ומהתוצאה שהשגנו. המשחק הראשון בשלב הבתים הוא תמיד מעניין כדי לצפות בשחקנים בפעולה וללמוד עליהם. אני מודה לאוהדים על התמיכה בנו, הם יצרו כאן בצ'סטרפילד אווירה מאוד ביתית. התחושות שלנו הן טובות ואני חושב שהגיע לנו לנצח את ישראל".

שלב הבתים יימשך ביום שני הקרוב, כשנבחרת ישראל תפגוש את מקבילתה משוויץ ושלושה ימים לאחר מכן היא תנעל את הבית במשחק קשה נוסף מול איטליה הגדולה (פתחה את הקמפיין ברגל ימין עם ניצחון 0:2 על השוויצרים).

הדפס