שלושה נציגי חדרה זומנו לנבחרת הצעירה

מרקו בלבול פרסם את הסגל לקראת אירלנד וקוסובו. חוזז בחוץ

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.10.18 - 13:50
תחילת כתבה

נבחרת ישראל עד גיל 21 תסיים בשבוע הבא את קמפיין מוקדמות יורו 2019 עם שני משחקי בית מול אירלנד וקוסובו. היום (שישי) פרסם מרקו בלבול את הסגל בן 23 השחקנים לקראת צמד ההתמודדויות, כאשר במוקד ניתן למצוא בסגל שלושה נציגים של העולה החדשה, הפועל חדרה: יהב גורפינקל, מוחמד אבו פאני והשוער עומר חנין.

ישראל כעת במאזן של 8 נקודות בלבד במקום החמישי בבית 5 של המוקדמות. למרות שהשיגו ניצחונות על אזרבייג'ן וקוסובו, הכחולים הובסו על ידי אירלנד וגרמניה (פעמיים), ובחודש מרץ הקודם רשמו גם הפסד ביתי מאכזב 3:1 לנורווגיה.

מי שלא ניתן למצוא בסגל הם יצחק אספה, עומר לקאו ומתן חוזז. הראשון עדיין במעצר בית אחרי שדרס למוות את ארי נשר, והשני גם כן נופה אחרי מעורבותו באירוע המצער. השלישי בתקופה האחרונה לא מקבל דקות במכבי ת"א. את אירלנד תארח ישראל ביום חמישי באצטדיון בעכו, וחמישה ימים לאחר מכן את קוסובו באצטדיון רמת גן.

הסגל המלא
שוערים: חביב אוחיון (מכבי ת"א), אסף צור (הפועל רעננה), עומר חנין (הפועל חדרה).

הגנה: יהב גורפינקל (הפועל חדרה), עידן נחמיאס (הפועל ק"ש), ירדן כהן (הפועל רעננה), רז שלמה (הפועל ת"א), עמית ביטון (מ.ס. אשדוד), עופרי ארד (מכבי חיפה), רז מאיר (מכבי חיפה).

קישור: מוחמד אבו פאני (הפועל חדרה), שי גולן (בית"ר ת"א/רמלה), נועם כהן (בית"ר ת"א/רמלה), תומר אלטמן (בית"ר ת"א/רמלה), מקסים פלקושצ'נקו (הפועל חיפה), אור דסה (הפועל רעננה), נטע לביא (מכבי חיפה), מוטי ברשצקי (מכבי נתניה), גבריאל קניקובסקי (מכבי נתניה).

התקפה: יונתן כהן (מכבי ת"א), תאי בריבו (מכבי פ"ת), יונס מלאדה (מכבי נתניה), שון וויסמן (מכבי חיפה).

הדפס