ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

חופים: נבחרת ישראל ניצחה 3:6 את נורבגיה

החבורה של בני לם חזרה מפיגור 2:0, ואם תצליח לגבור על אוקראינה, היא תבטיח את הכרטיס לאליפות אירופה

עידן חגי  28.05.11 - 21:28
אילוז בורח לנורבגיה
תחילת כתבה

בקור של 9 מעלות בברן, בירת שוויץ, עלתה נבחרת ישראל בכדורגל חופים למשחק הראשון שלה במוקדמות אליפות אירופה דרג ב' והראתה אופי כששבה מפיגור 2:0 לניצחון 3:6. אם החבורה בכחול לבן תצליח לגבור על אוקראינה בראשון היא תבטיח את הכקטיס לאליפות אירופה במוסקבה.

גיבור היום היה צחי אילוז שכבש רביעיה לזכות בני לם, שאמר לאחר ההתמודדות: "אני גאה בהקרבה של הבחורים וביכולת לחזור מפיגור. אנחנו יודעים שנעשתה רק חצי מהמלאכה ואנחנו נעלה בראשון למגרש מתוך אמונה כי צריך וניתן לקבל את הכרטיס למוסקבה".

השליש הראשון , אופיין בהחמצות משני הכיוונים כאשר רק הנורבגים מצאו את הרשת עם שער עצמי של יטים עאמר וקבעה 1:0 לנורבגיה. בשליש השני היו שבעה שערים. סורנס, בבעיטת מספרת אנכית העלה את היריבה ל-0:2. בדקה ה-14 יקיר שינה ניצל ערבוביה ברחבה ומסר לאילוז שכבש והקטין וצימק ל-2:1 וכעבור דקה השלים צמד וקבע שוויון.

הנורבגים הצליחו להחזיר את ההובלה ועלו ל-2:3, אילוז, במבצע אישי יפה, הצליח לאזן ל-3:3. עאמר העלה את ישראל ליתרון ראשון של ו-5 שניות לסיום השליש השני נכבש השער המרהיב של המשחק בבעיטת מספרת אדירה של אילוז לחיבורים שלח את הקבוצות להפסקה ביתרון מבטיח של 3:5 לישראל. יטים עאמר את תוצאת המשחק עם בעיטת עונשין נהדרת, 3:6 לישראל בסיום.

מחר יפגשו בחוריו של בני לם את נבחרת אוקראינה הנחשבת, אלופת אירופה לשעבר. ניצחון ישראלי יבטיח את הכרטיס לאליפות אירופה במוסקבה באוגוסט.

הדפס