ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

חופים: ישראל עלתה לאליפות אירופה דרג ב'

הישג היסטורי לנבחרתאחרי שניצחה 2:5 את אוקראינה. באוגוסט תתחרה ברוסיה על הכרטיס לדרג א'. לם: "מאושרים, באים לנצח במוסקבה"

עידן חגי  29.05.11 - 16:39
ישראל מול אוקראינה. ניצחון גדול לנבחרת (BSWW)
תחילת כתבה

הישג יוצא מן הכלל לישראל בכדורגל חופים. הנבחרת הדהימה היום (ראשון) בברן, בירת שוויץ, כשהביסה את נבחרת אוקראינה 2:5 והעפילה לטורניר אליפות אירופה דרג ב', שיתקיים באוגוסט הקרוב במוסקבה.

"אנחנו מאושרים, הצלחנו לנצח את אלופת אירופה תוך הכנה קצרה מאוד אחרי פגרת החורף", אמר המאמן בני לם, "הבחורים נתנו הכל על המגרש והרגשתי שהם עושים את זה עבור הסמל והמדינה שלנו. אני מודה להתאחדות לכדורגל על האמון שנתנו בנו הצוות המקצועי ושחקני הנבחרת. אנחנו נוסעים למוסקבה עם מטרה לנצח את הטורניר".

הנבחרת הגיעה למשחק אחרי שביום שישי ניצחה 3:6 את נורבגיה. אלון לוי העלה את ישראל ל-0:1 כבר בדקה ה-2. האוקראינים, שזכו באליפות אירופה ב-2009, חזרו ובתוך 6 דקות כבשו שני שערים, שקבעו 1:2. 60 שניות לאחר מכן משה עמר הגיב עם 2:2 בסיום השליש הראשון.

בשליש השני עאמר יטים כבש את השער היחיד והעלה את ישראל ל-2:3. ההכרעה הגיעה בשליש האחרון. שערים של צחי אילוז ועאמר יטים העלו את הנבחרת ל-2:5 ובכך סגרו את הסיפור. 2:5 ענק לישראל.
 
כאמור, אליפות אירופה דרג ב' תכלול 8 קבוצות ביניהן ישראל (הראשונה שהעפילה). הנבחרות ישחקו בין ה-4 עד ה-7 באוגוסט במוסקבה כל כרטיס בודד לדרג א' האיכותי שכולל את ספרד, פורטוגל, איטליה, שווייץ, רוסיה, טורקיה, רומניה וגם את צרפת של אריק קאנטונה.

הדפס