ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

חופים: חדרה גברה על פ"ת, 3:10 לכפר קאסם

המאזן של המלאבסים כבר לא מושלם. ניצחונות לנתניה. צפו בתקצירים

  03.07.15 - 12:56
תחילת כתבה

המחזור הרביעי בליגת "בנק יהב" לכדורגל חופים ניפק לנו שתי הפתעות, כשחדרה גברה 3:5 על הפועל פ"ת וקילקלה לה את המאזן המושלם וכפ"ס רשמה ניצחון ראשון העונה, 3:4 לאחר הארכה על חדרה. נתניה לא התקשתה להביס את 2:7 את תל אביב וגם בני יהודה (1:6 על ראש העין) וכפר קאסם (3:10 על כרמיאל) רשמו ניצחונות קלים.

מכבי נתניה - תל אביב 2:7
הקבוצה של בני לם נתנה הצגה מול תל אביב, כשאדיר דנין כובש צמד, כולל שער וירטואוזי שהיה גם השביעי והאחרון. יחסי הכוחות בין הצדדים היו ברורים כבר מההתחלה וגם העובדה שנתניה הורידה את הרגל מהגז בשלישי האחרון ולא כבשה לא שינתה.

חדרה - פתח תקוה 3:5
חדרה הבטיחה את העלייה לשלב הבא עם ניצחון גדול. אברטון העלה את פ"ת ליתרון, אך אלמוג בוזגלו השווה ל-1:1. חדרה המשיכה ללחוץ ובוזגלו כבש את השני שלו והשלים מהפך. ניבאלדו, אקס מכבי ת"א, כבש בהופעת הבכורה שלו ומיכאל קירטבה קבע 1:4 בפנדל. אליחי צברי הוסיף שער, אך איילון אלימלך צימק. צחי אילוז כבש את השער האחרון במשחק, 3:5 גדול לחדרה.

בית"ר ירושלים - הפועל חולון 4:5
משחק מרתק שבסיומו חולון איבדה את הסיכוי להעפיל לשלב הבא. ירדן חתוכה העלה את בית"ר ליתרון, גיא כהן הכפיל. אסף בן מוחא צימק, חלוואני השווה לחולון בפנדל. יוגב בנישו השלים מהפך ל-2:3 לחולון, אדיר מעודה השווה ל-3:3. משה עמר החזיר את היתרון לחולון. השוער צליל חתוכה בעט כדור משערו, השוער של חולון הדף לשערו וקבע 4:4. אדיר מעודה השלים מהפך וקבע את תוצאת המשחק, 4:5.

כפר קאסם - כרמיאל 3:10
האמת, לא כוחות. אחמד סרסור העלה את כפר קאסם ל-0:1, עאמר יתים (שלושער), סאמח מרעב, אחמד עיסא, ז'וניניו ודינו (שלושער) השלימו עשירייה מדהימה לכפר קאסם. תאמר עטרש (צמד) ושער עצמי של יתים שמרו מעט על הכבוד של כרמיאל.

הפועל כפ"ס - מכבי חיפה 3:4 (לאחר הארכה)
ההפתעה הגדולה של המחזור הרביעי. חיפה כבר הוליכה בבטחה משערים של וואסים אגברייה (5 שניות מהפתיחה) ואבי מלכה, אבל אדם מאייר וכפיר מלול קבעו שוויון. גם השער של אילן צרפתי לא שבר את הכפר סבאים ומאייר, עם שערו השני, כפה הארכה. כפיר מלול ניצל מהלך מצויין של קבוצתו כדי לסיים ברשת שלוש דקות בתוך הזמן הנוסף.

בני יהודה - ראש העין 1:6
אדיר חליפה ודה סילבה, עם צמדים, הובילו את הזהובים לניצחון ענק, כששרון גומזנו מוסיף שער משלו מריבאונד אחרי שהחמיץ פנדל.

הדפס