שישי: מחזור הנעילה של העונה הסדירה. יהיה חם

מי תשפר עמדות לקראת הפלייאוף ומי תהיה עדיין בסכנת ירידה? הכל כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.15 - 11:38
תחילת כתבה

מחזור הנעילה של ליגת "בנק יהב" בכדורגל חופים מבטיח כמה מפגשים מרגשים, הרבה דרמה ומאבקי מיקום ללא פשרות. שישי, הארנה בחוף פולג שבנתניה - יהיה לוהט.

המשחק הראשון - בין יניב חולון לכרמיאל - יהיה בין שתי הקבוצות שלא צברו נקודות במהלך העונה הסדירה, ולמעשה ייאבקו על המקום החמישי בבית. כזכור, שתי הקבוצות שייסימו במקום האחרון העונה ישחקו בהצלבה מול הבית המקביל, כאשר שתי המפסידות ייפגשו בקרב נגד הירידה.

במשחק השני תנסה כפ"ס לנצח את ת"א, שמצידה צריכה ניצחון בנוסף להפסד של מכבי חיפה לחדרה, עם סך שערים של 14, כדי לצאת מאיזור הסכנה. חיפה תעלה לשחק מיד אחריה, במטרה להבטיח לעצמה מקום בפלייאוף העליון. חדרה כבר הבטיחה את מקומה ותנסה לשפר מיקום.

המשחק הרביעי יפגיש את בני יהודה ובית"ר ירושלים בקרב ישיר על המקום השני בבית ב'. במשחק שלאחר מכן תפגוש הקבוצה המושלמת של כפר קאסם, שתנסה לשמור על מאזן נקי מהפסדים גם מול ראש העין, שתנסה לעלות מעל המקום הרביעי בו היא מדורגת כרגע.

המשחק השישי והאחרון יהיה הדובדבן של מחזור הנעילה. מכבי נתניה, שיכולה להרשות לעצמה להפסיד בהפרש של 4 שערים להפועל פ"ת ועדיין לשמור על המקום הראשון בבית א'.

הדפס