צפו: נבחרת ישראל סיימה שמינית באליפות אירופה

הבנות שיפרו את שיאן והבטיחו כניסה לסגל האולימפי הרחב

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.08.18 - 17:17
תחילת כתבה

אחרי ההישג הנהדר שקבעה אתמול עם העפלתה לגמר אליפות אירופה בשחייה אומנותית, בנות נבחרת ישראל קפצו היום (שבת) למים בגלאזגו, סקוטלנד, וסיימו במקום השמיני והמכובד, וקבעו שיא לאומי חדש על הדרך.

הנבחרת קבעה ציון שיא נוסף של 83.1000 בתרגיל הקבוצתי-החופשי, תוצאה שהבטיחה לה כניסה לסגל האולימפי הרחב, וכאמור את המקום השמיני בתחרות. הבנות שיפרו את התוצאה אותה השיגו אמש (82.2333) וקבעו את הציון הגבוה ביותר בכל הזמנים של נבחרת ישראל. יש לציין כי בתוך שנה שיפרה הנבחרת את הציון ב-10 נקודות מהציון באליפות העולם בשנה שעברה.

עדן בלכר, משחייניות הנבחרת, התייחסה להישג: "ההרגשה מצוינת, לא האמנו שנשיג ציון כזה, אנחנו מרגישות ברמה אחרת לגמרי. התחלנו את השנה בציון שיא של 80 נקודות בתחרות בצרפת, משם התקדמנו, השתפרנו וקבענו ציון שיא אתמול, במוקדמות התרגיל. הציון של תרגיל הגמר עכשיו מרגש מאוד. העבודה עם המאמנת אנה תרז היא חוויה מדהימה, לאורך כל השנה היא דרשה מאיתנו עבודה מאומצת ומדויקת, וגרמה לנו להאמין שאנו מסוגלות ליותר, ויש תוצאות".

את הזהב קטפה נבחרת רוסיה שביצעה תרגיל אדיר וקיבלה תוצאה כמעט מושלמת של 97.0333. אחריהן הגיעו הבנות מאוקראינה ואיטליה שלקחה את הארד. 

הדפס