ליגה סדירה 2019/20
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 מכבי ת"א 0 0 0
4 הפועל עמק חפר 0 0 0
5 מכבי הוד השרון 0 0 0
6 מ.ס. עילבון 0 0 0
7 הפועל קרית אתא 0 0 0
8 ק.ק ת"א 0 0 0
9 מכבי אשדוד 0 0 0

הופסקה עבודתו של מאמן האקדמיה, שגיא ברעם

יו"ר האיגוד, אביתר דותן, החליט להקפיא את פעילות הנבחרת הצעירה בגלל קשיים כלכליים

אסף אקרמן
אסף אקרמן  21.05.18 - 20:44
הבור הכלכלי מתחיל להשפיע (אלן שיבר)
הבור הכלכלי מתחיל להשפיע (אלן שיבר)
תחילת כתבה

יושב ראש איגוד הכדורעף, אביתר דותן, הודיע היום למאמן הנבחרת האקדמיה (u18) שגיא ברעם כי החליט להפסיק את עבודתו ובכלל להקפיא כרגע את כל הפעילות של נבחרת האקדמיה עקב חובות כבדים למכון וינגייט בסך חצי מיליון שקל שנסחבים כבר תקופה ארוכה. אחת הסיבות לחובות הכבדים היא הכסף שהאיגוד אינו מצליח לקבל מהאגודות בסך שני מיליון שקלים.

היו"ר דותן חשב לסגור את פעילות האקדמיה בוינגייט כבר בקיץ שעבר, אבל לחץ גדול עליו, מצד אנשים מתוך הענף שטענו שזו תהיה טעות גדולה, הצליחה לעצור את המהלך לפחות לעונה נוספת שכן האקדמיה היא ספק השחקנים המרכזי לקבוצות ליגת העל.

נכון לעכשיו, עושה רושם שדותן, עליו יש ביקורות רבות על המהלכים שלו מתוך הנהלת האיגוד, הצליח לבצע את מה שרצה גם בעקבות המצב הכלכלי החמור של איגוד הכדורעף. שגיא ברעם סירב להגיב לידיעה.

יו"ר איגוד הכדורעף, אביתר דותן, מסר בתגובה: "שגיא ברעם יסיים תקופה של שש שנים כמאמן האקדמיה והוחלט לבנות תכנית מקצועית חדשה לאקדמיה עם רעיונות חדשים ומאמן חדש. אין שום קשר למצב הכלכלי של האיגוד. בהקשר זה, מנכ"ל האיגוד ומטה האיגוד צמצמו פעילות של נבחרות הטרום נערים כדי לאפשר העברת תקציבים לנבחרת הנוער, שהצליחה לעלות לטורניר הכרעה לעליה לאליפות האירופה.בחובות האגודות אנו מטפלים ולקראת העונה הבאה. חובות אלו יצומצמו".

הדפס