ליגה סדירה 2019/20
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 מכבי ת"א 0 0 0
4 הפועל עמק חפר 0 0 0
5 מכבי הוד השרון 0 0 0
6 מ.ס. עילבון 0 0 0
7 הפועל קרית אתא 0 0 0
8 ק.ק ת"א 0 0 0
9 מכבי אשדוד 0 0 0

סנדרוביץ' ומאיר זכו באליפות ישראל בחופים

תמו שלושת הימים של התחרויות. סטריקוב וצ'רקז ניצחו בנשים

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.18 - 23:19
תחילת כתבה

אליפות ישראל allin בכדורעף חופים הסתיימה הערב (שבת) בחוף גורדון בתל אביב מול קהל רב וססגוני. בתום שלושה ימים של משחקים בשש הקטגוריות נקבעו האלופים והאלופות לשנת 2018: סופי סטריקוב ואלונה צ'רקז בנשים, אלון סנדרוביץ' וחן מאיר בגברים.

איגוד הכדורעף מודה לכל השותפים לדרך: חברת סופר פארם והמותג all in, עיריית תל אביב, ערוץ הספורט, מגה ספורט ועוד אחרים. "אליפות ישראל הגדולה ביותר אי פעם עם מעל 130 ספורטאים וספורטאיות סיימה את הסבב הישראלי הטוב ביותר שהיה לאיגוד הכדורעף עד היום. עונה שבה עשינו צעד נוסף במקצועיות של הענף יחד עם סכום שיא של פרסים לספורטאים ולספורטאיות", כך סיכם מנהל תחום כדורעף החופים אלעד סימון.

סימון הוסיף: "העונה המדהימה שהייתה לנו היא תוצר של עבודה קשה של הרבה אנשים, וזה המקום לומר תודה ענקית לצוות האיגוד ובמיוחד לשגיא שפרן ולצוות ההקמה, שכל שנה מעלה את רמת האירועים. תודה ענקית גם לאורית קופר על ניהול סבב למופת. תודה רבה גם לכל אגודות כדורעף החופים ואגפי הספורט בעיריות השונות. הם השותפים שלנו לקידום וחשיפת הענף. למנהלת כדורעף החופים בראשותו של אשר אלקובי, ומעל כולם - לספורטאים והספורטאיות הנהדרים שלנו. הם באים מאהבה אמיתית לענף, והם הלב של הענף הזה. מילוי מצברים קצר ועוד מעט פותחים עונה נוספת כי כדורעף חופים משחקים כל השנה".

הזוכות בנשים רמה א':
1. סופי סטריקוב ואלונה צ'רקז
2. צאלה מוהר וג'ניפר גוז
3. אניטה דייב ונוי חורין

הזוכים בגברים רמה א':
1. אלון סנדרוביץ' וחן מאיר
2. נתי אוחנה ושני כהן
3. סבסטיאן דבש ועמית דיין

הדפס