הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עוד סקנדל? שחקנים שחומי עור לא ילחצו את ידו של טרי

דיווח: הבלם שזוכה במשפטו יוחרם בידי חלק מכדורגלני הליגה. ואיזו סערה חדשה עורר ריו פרדיננד באנגליה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.12 - 08:42

תגיות: ג'ון טרי

שמו של ג'ון טרי, לפחות בגלגול הזה, כבר לא יהיה נטול רבב לחלוטין. גם אם הוא זוכה מההאשמות בדבר הקללות הגזעניות שיוחסו לו כנגד אנטון פרדיננד. אחרי הפרשה עם אשת חברו לקבוצה וויין ברידג', יחד עם אותו משחק מפורסם מול ק.פ.ר ופרדיננד, על פי מספר דיווחים באנגליה הוא בדרך לסוג של שערוריה נוספת.

אלא שהפעם, בניגוד למקרי העבר, קפטן צ'לסי הוא איננו השותף האקטיבי. לפי התקשורת בממלכה, מתארגן בין שחקני הפרמייר-ליג שחומי העור חרם נגד בלם נבחרת אנגליה, במסגרתו הם לא מתכוונים ללחוץ את ידו בטקס המסורתי לפני כל משחק.

כידוע, בימים האחרונים זוכה טרי מההאשמות הגזעניות במשפט מתוקשר מאוד. שחקן צ'לסי קילל, לכאורה, את האח הקטן של ריו פרדיננד וזה מצידו לא נשאר חייב והפרשה עוררה לא מעט גלים באנגליה.

מי שעומד גם הוא כעת בעין הסערה הוא אותו ריו, בלם מנצ'סטר יונייטד. פרדיננד, באמצעות חשבון הטוויוטר שלו, העביר מסרים שעלולים להתפרש גם כן כמעליבים וכמדיפים ריח רע לאשלי קול, שהיה עד ההגנה במשפטו של טרי. הבלם כתב למגן, שחום עור אף הוא: "קרח משוקולד" ו"מכירה כללית". באנגליה, כמו באנגליה, גם הדברים הללו עוררו סערה אך מהר מאוד הוסרו מדפי הרשת.