הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווחים: סאותהמפטון הציעה 5 מיליון פאונד על בירם כיאל

הקדושים, ששבו לאחרונה לליגה הבכירה לאחר 7 שנים של היעדרות, מעוניינים בקשר הישראלי של סלטיק. שער לבן בסט ב-1:3 של ברסט על ראן במשחק הכנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.07.12 - 21:34
כיאל. מבוקש בליגה של הגדולים (GETTYIMAGES)
כיאל. מבוקש בליגה של הגדולים (GETTYIMAGES)
האם בירם כיאל בדרך לפרמיירליג? "הטלגרף" האנגלי מדווח היום (רביעי) שהקשר הישראלי של סלטיק מבוקש על ידי סאות'המפטון, ששבה העונה לליגה הבכירה בממלכה אחרי 7 שנים בהם נעדרה ממנה.

על פי הדיווח, מנג'ר הקדושים נייג'ל אדקינס מעריך מאוד את יכולותיו של כיאל ומעוניין להנחית את הקשר בדרום אנגליה, כאשר סאות'המפטון כבר הציעה עבורו לא פחות מחמישה מיליון פאונד.

כיאל עצמו מחזיק בחוזה בשורות הסקוטים עד שנת 2015, אלא שחוסר הוודאות הכלכלי סביב הליגה המקומית, לאחר הורדתה של גלאזגו ריינ'רס לליגה הרביעית והחשש כי ההסכמים הנוגעים לזכויות השידור ייפגעו בשל כך, עשויים להביא את סלטיק להחליט למכור את הישראלי בתמורה לעסקה משתלמת.

אגב, המנג'ר אדקינס כבר צירף הקיץ קשר אחד מהליגה הסקוטית כאשר הנחית באיטדיון סנט מרי את סטיבן דייויס שהגיע מריינג'רס ונראה שכיאל צפוי להיות לבנה נוספת בתלכיד שאמור להיבנות אצל הקדושים. סאות'מפטון עצמה חזרה כאמור לליגה הבכירה באנגליה בעונה האחרונה לאחר שאשתקד סיימה במקום השני בליגת המשנה והשיגה את הכרטיס האוטומטי לפרמיירליג. 

*במשחק הכנה בצרפת גברה ברסט של עדן בן בסט 1:3 על ראן. החלוץ הישראלי כבש את השער השלישי לזכות קבוצתו, שהגיע מפנדל בדקה ה-90.