מוריניו: "אלכסיס סאנצ'ס שחקן פנומנלי"

חלוץ ארסנל בדרך ליונייטד? ונגר: "אהיה פה גם בעונה הבאה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.18 - 11:01
אלכסיס. מנצ'סטר מחכה לו (getty)
אלכסיס. מנצ'סטר מחכה לו (getty)
תחילת כתבה

ז'וזה מוריניו הודה שיהיה קשה לסרב לאפשרות להחתים את אלכסיס סאנצ'ס כבר במהלך החודש. מנצ'סטר יונייטד והיריבה העירונית מנצ'סטר סיטי נאבקות אחר שרותיו של חלוץ ארסנל, שמסיים חוזה בקיץ ויהפוך לשחקן חופשי.

"יש מספר שחקנים בעולם הכדורגל שאם יש באפשרותך להחתים אותם בינואר, מרץ או יולי, אתה צריך לנסות. בקשר לאלכסיס, לא אומר מילה", אמר מוריניו, שבכל מקרה המשיך לדבר על השחקן: "רק הוסיף שהוא שחקן פנומנלי, אבל הוא שחקן ארסנל ואני מרגיש שעדיף שלא אדבר יותר מזה".

כידוע, סיטי הציעה 20 מיליון ליש"ט עבור הצ'יליאני, אבל יונייטד הציעה סכום הקרוב ל-35 מיליון אותם דורשים התותחנים. ע"פ הדיווחים, השדים האדומים יתנו לסאנצ'ס חוזה יקר יותר בסך 250 אלף ליש"ט לשבוע.

אצל ארסנל עסקים כרגיל. למרות חוסר ההצלחה גם העונה, ארסן ונגר מתעקש שלא יעזוב את הקבוצה בקיץ. כזכור, הצרפתי חתם על חוזה חדש לשנתיים נוספות לפני שהעונה התחילה. "האם אהיה פה בעונה הבאה? החוזה שלי מבהיר את זה. פעם עזבתי חוזה באמצע? אף פעם. למה שזה ישתנה?", אמר ונגר.

מעבר לכך, המנג'ר בטוח שמסוט אוזיל יישאר בקבוצה גם בעונה הבאה ומעבר לכך. התותחנים עובדים על חוזה חדש עבור הגרמני, שעשוי להרוויח 300 אלף ליש"ט לשבוע. אם הצדדים לא יגיעו להבנות, השחקן יוכל לעזוב בחינם בקיץ. "אנחנו עדיין מדברים ועדיין קיימת אפשרות שהוא יישאר. אנחנו יותר אופטימיים מאשר היינו בקיץ האחרון".

הדפס