דיווח: מוריניו ייתן לפוגבה לעזוב בקיץ

גם מרסיאל ייפרד מיונייטד. האם סיטי תיענש באיסור העברות?

מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.18 - 09:33
תחילת כתבהלז'וזה מוריניו נמאס. באנגליה מדווחים שמנג'ר מנצ'סטר יונייטד מוכן לתת לפול פוגבה לעזוב בקיץ הקרוב, רק שנתיים אחרי ששבר את שיא ההעברות באנגליה ושב לשורות השדים האדומים מיובנטוס. פוגבה נמצא ברשימת המועמדים לחיזוק הסגל של היריבה העירונית, סיטי.

מערכת היחסים בין הכוכב הצרפתי למאמנו הידרדרה לאורך העונה והקשר איכזב פעם נוספת בהפסד 1:0 לווסט ברומיץ', שהבטיח את האליפות של סיטי. בשבעה מ-11 משחקיו האחרונים, פוגבה פתח על הספסל או הוחלף.

אלא שבינתיים, באנגליה טוענים כי סיטי עלולה לספוג איסור העברות לשנה הקרובה בשבוע הבא. ולס סארספילד מארגנטינה עתרה ל-CAS בעניין בנחמין גארה בן ה-16 בטענה שהתכולים פנו אליו כשהיה בן 15 ולאחר מכן עברו על חוקי ההעברות והחתימו את שחקן הכנף ימים ספורים לאחר יום הולדתו ה-16.

ההחלטה בנושא צפויה להתקבל בשבוע הקרוב ואם ההכרעה תהיה נגד סיטי, היא עלולה לספוג עונש שישבית אותה בחלונות של קיץ 2018 וינואר 2019. המשמעות היא מהלומה קשה לשאיפות של פפ גווארדיולה לחזק את הסגל, כשלאחרונה דווח כי הוא מתכנן להוציא כ-100 מיליון ליש"ט בקיץ.

במקרים קודמים של העברות קטינים, אתלטיקו מדריד (2017) וברצלונה (2015) ספגו עונש לשני חלונות העברות, בעוד ריאל מדריד נענשה לחלון אחד, בינואר 2017.
הדפס