מזרחי לתנועת אומ"ץ: נתייחס לדוח בסוף מאי

מ"מ יו"ר איגוד הכדורסל שלח מכתב תגובה לאריה אבנרי והבטיח לקיים דיון בממצאים כשימלאו 30 ימים לביקורת

רועי גלדסטון  21.05.13 - 11:55
מזרחי. כל דבר בעיתו
מזרחי. כל דבר בעיתו
תחילת כתבהמ"מ יו"ר איגוד הכדורסל שמעון מזרחי, השיב היום למכתבו של יו"ר תנועת אומ"ץ, אריה אבנרי, בנוגע לדו"ח ביקורת הפנים באיגוד, שנחשף באתר ערוץ הספורט. כזכור, אבנרי כתב בין היתר למזרחי במכתבו מה-28 באפריל, כי בעקבות טיוטת דו"ח מבקר הפנים, יש להשעות מיידית את מנכ"ל האיגוד, להשעות את הגזבר, רואה החשבון, מנהלי החשבונות והיועץ המשפטי ולמנות חוקרים פרטיים לבדיקה באם מישהו מבכירי האיגוד קיבלו טובות הנאה.

מזרחי השיב במכתבו היום, כי המבקר נתן 30 יום לנוגעים בדבר להשיב, ולכן יש להמתין עד לסוף חודש מאי. עוד מזכיר מזרחי כי מדובר בטיוטת דו"ח, ועדיין לא בדו"ח הסופי וכמו כן הוא מזכיר לאבנרי את החוק בנוגע לפיטורי עובדים, הזכות לשימועים לפני פיטורין וכדומה. מזרחי מבטיח לאבנרי כי ממצאי הדו"ח יובאו לדיון בהנהלת האיגוד וכל סעיף יטופל.

בתוך כך, בימים אלה נוסח מסמך הבנות קואליציוני שאמור להעלות את סיעת 5 המרכזים ואת סיעת עוז לדרך משותפת. כרגע קיימים חילוקי דעות בנוגע למסמך וחלוקת התפקידים בין 2 הסיעות, ובקואליציה מקווים שהעניינים ילובנו בהקדם.

כזכור, לפני חודש התפטר אבנר קופל מתפקידו כיו"ר איגוד הכדורסל ובכך פתח תיבת פנדורה בארגון שמנהל את הענף. מזרחי, מבעלי מכבי תל אביב, מונה לממלא מקום באופן זמני והוקמה ועדת איתור כדי למצוא יו"ר איגוד קבוע.