פרסום ראשון: כדיר על סף חתימה בירושלים

הפורוורד והצהובים סיכמו על התרת חוזהו, השחקן קרוב לסגירה במלחה. אם יגיע לבירה יחבור לקטש עימו זכה באליפות עם גלבוע/גליל. חכמון עשוי להיות מושאל או לעזוב את מלחה

רועי גלדסטון ואסף אפל  29.06.11 - 16:43
כדיר. יעבור לירושלים? (אתר מנהלת)
כדיר. יעבור לירושלים? (אתר מנהלת)
פרסום ראשון
תחילת כתבהפרסום ראשון: אלישי כדיר שוחרר היום (רביעי) ממכבי ת"א לאחר שראשי המועדון והפורוורד הגיעו לסיכום על התרת חוזהו (היה חתום לעונה נוספת). הפורוורד שחתם בקיץ שעבר אצל הצהובים והושאל העונה למכבי חיפה, צפוי לעשות את דרכו להפועל ירושלים ולחבור לעודד קטש, המאמן תחתיו זכה באליפות עם גלבוע/גליל.

כזכור, כדיר היה ממצטייני עונת 2009/10, אבל לאחר שליאור אליהו הוחתם בסוף הקיץ האחרון לכדיר לא היה מקום בסגל של בלאט כישראלי שמאייש את עמדה 4. משהתברר שהשחקן אינו בתכניות של סגנית אלופת אירופה גם בעונה הקרובה, נסללה הדרך להתרת ההסכם והוא צפוי לעבור למלחה, ייתכן שכבר עד סוף השבוע.

כזכור, אורי קוקיה התנה את החתמתו המחודשת בירושלים בכך שכדיר לא יגיע לקבוצה מאחר ששניהם משחקים באותה עמדה, אבל לאחר שבבירה סגרו עם קוקיה לעוד 3 עונות והבטיחו לו שיסיים את הקריירה במועדון, הישראלי התרצה, הבין שמקומו בקבוצה מובטח, ונתן אור ירוק להשלמת העסקה.

במקרה שכדיר ינחת בירושלים, צפוי ליאור חכמון להיות מושאל לקבוצה אחרת או לעזוב את מלחה.

בעונה שעברה במדי מכבי חיפה העמיד כדיר ממוצעים של 13.2 נקודות למשחק, הוריד 4.3 ריבאונדים ומסר 2.4 אסיסטים. הירוקים ניצלו מירידה אחרי ניצחון בסידרת הפלייאוף על עירוני אשקלון.

הדפס