אנטון שוטבין חתם במכבי אשדוד

סנטר הנבחרת האולימפית סגר לעונה אחת עם אופציה לשנתיים. אשתקד רשם 10.4 נקודות למשחק בפרייבורג. המנהל המקצועי: "מדובר בכישרון גדול"

אסף אפל  30.06.11 - 12:27
מתחזק. ברקוביץ' (אתר המנהלת)
מתחזק. ברקוביץ' (אתר המנהלת)
תחילת כתבה

מכבי אשדוד החתימה היום (חמישי) את אנטון שוטבין, שיצטרף לקו הקדמי של הקבוצה, הכולל את ג'וש דאנקן, אלכס טיוס ודניאל גור אריה. על המגעים הראשונים עם השחקן פורסם כאן באתר לראשונה.

שוטבין (בן 22, 2.06), שחקן הנבחרת האולימפית של ישראל, ישחק במדי הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה, כאשר לקבוצה שמורה האופציה להאריך את תקופת ההתקשרות לשתי עונות משחקים נוספות עד 2013/14. שוטבין הוא השחקן השלישי משורות הנבחרת האולימפית שחתם העונה בקבוצה בנוסף לגור אריה וגלעד קרני.

שוטבין, בוגר מחלקת הנוער של מכבי תל אביב, חוזר לישראל לאחר ששיחק בעונה הקודמת בקבוצת פרייבורג מהליגה הגרמנית השנייה, במדיה רשם שורה סטטיסטית של 10.4 נק' ו-3.9 ריב' בעשרים דקות משחק בממוצע.

מנהלה המקצועי של אשדוד, עו"ד שי האוזמן אמר: "אנטון שוטבין הוא כשרון גדול, אשר טרם הצליח להביא את יכולותיו לכדי ביטוי ברמת הבוגרים. היה ויצליח לבצע את הסוויץ' המנטלי הנדרש, אין לנו ספק כי יוכל לתרום רבות למכבי יחד הבונים אשדוד, גם בעונת המשחקים הקרובה וגם לאחריה".

סגל הקבוצה מונה בשלב זה את מאיר טפירו, דרור חג'ג', אלכס טיוס, ג'וש קרטר, ראמל בראדלי, ג'וש דאנקן, דניאל גור אריה, גלעד קרני, אנטון שוטבין וכן את בנצי באס הצעיר. כמו כן, מעוניינת הקבוצה להשאיר בשורותיה לעונה שלישית את שחקנה המקומי ברק חדד.

הדפס